АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -9°C
Днепр: -10°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -14°C
Сумы: -10°C
Львов: -6°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -7°C
Ровно: -8°C

Про боротьбу з мудаками за кермом й інструмент, якого для неї потребуємо

Про боротьбу з мудаками за кермом й інструмент, якого для неї потребуємо
Про боротьбу з мудаками за кермом й інструмент, якого для неї потребуємо

Мрію про той день, коли достатньо буде сфоткати або зняти на відео мудаків, які замість тягнучки пхаються в смугу громадського транспорту (позначену літерою "А"), щоб тим мудакам приходила квитанція на сплату штрафу. Більшість людей – як люди, але обов’язково є 10-20, які вважають себе розумнішими.

Дійсно, якого милого чекати, як лохи, в черзі, якщо можна виїхати на порожню смугу за тролейбусом або по зустрічній? Аби поряд тільки поліції не було. Так? А поліція робить, що може, але один патруль на 50 мудаків, і то поки протокол складуть – 20 мудаків проскочить.

Але це відверте жлобство! У Вільнюсі в 2013-му я був вражений, як стоять затори, і ніхто не ризикне виїхати в порожню праву смугу, ніби там невидима стінка. Бо штрафи 200 доларів. І бо свідомість вища: якщо в ту смугу виїдь, і ще 20 за тобою виїде таких "грамотіїв" – то й та смуга заб’ється, і ні швидка не проїде, ні таксі, яке в аеропорт або пологовий когось везе. А головне – завдяки такій дисципліні автобуси у Вільнюсі ходять, як у нас метро – за чітким розкладом, швидко. І тому й затори у Вільнюсі не годинні, бо люди пересіли на швидкий і зручний громадський транспорт. 

Так от я реально мрію, коли можна буде знімати цих наших мудаків (плюс парковку на газоні й інші очевидні порушення), щоб добре номерний знак видно, щоб дату зафіксувати і прокоментувати, і надсилати на певну електронну скриньку в офіс Національної поліції. І мудакам приходитиме штраф на пошту. І хай постфактум оскаржують в суді, що "це не я", "це фотошоп". Раз, другий оскаржать, а потім трохи думати почнуть, чи варто зайвий раз своє жлобство демонструвати.

А щоб це не було пустопорожніми хвилями, затеґаю тут адекватного депутата, до того ж – причетного до створення нової патрульної поліції.Мустафо Найєме, будь ласка, коли ти перейдеш у комітет законодавчого забезпечення діяльності правоохоронних органів, дайте відповідальним водіям цей інструмент, який допоможе хоч на ось стілечки стати більш схожими на Вільнюс.

А ось світлина із Копенгагена, яка пояснить доступно навіть малій дитині, чому автобуси й тролейбуси (й велосипедисти) повинні мати перевагу.

Богдан КУТЄПОВ


Теги статьи: автохамы

Дата и время 14 января 2016 г., 19:36     Просмотры Просмотров: 1330
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053618