АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Погрози в бік журналістів в Україні не припиняються

Погрози в бік журналістів в Україні не припиняються
Погрози в бік журналістів в Україні не припиняються

26 липня о 10-тій годині ранку у місті Котовську Одеської області депутат місцевої Ради від Партіїї Регіонів Вайцеховська Наталія Альгердасівна привселюдно погрожувала вбивством журналісту Сергію Левитаненку. Дослівно її погроза виглядала так: « Тєбя на днях отп…здят, сдєлают із тєбя інваліда і вообще убьют! Я найму бандітов! Я тєбє ето обєщаю! Одним журналюгой станєт мєньше!»

Приводом для погроз, які прозвучали у півгодинній матерній промові депутатки-регіоналки, стало те, що Сергій Левитаненко від імені мешканців мікрорайону звернувся у виконавчий комітет Міськради зі скаргою на роботу ПП «НА-Добробут», яке займається обслуговуванням житлового фонду, і яке очолює громадянка Вайцеховська.

Присутній поряд із Вайцеховською працівник міськвиконкому Олександр Плахот ний згідно кивав головою, коли депутатка висловлювала свої погрози на адресу журналіста. Враховуючи те, що слово німкені Вайцеховської завжди було тверде, як крупівська сталь, те, що вона неодноразово особисто приймала участь у побитті громадських активістів і те, що вона дуже багата людина і у неї вистачить грошей найняти виконавців своєї погрози вірогідність подібного розвитку подій дуже висока.Сергій Левитаненко

ОРД


Теги статьи: Вайцеховська

Дата и время 27 июля 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2311
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.930677