АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -7°C
Днепр: -5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -7°C
Львов: -5°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -6°C
Ровно: -5°C

Хто зможе купити Roshen: Коломойський, Ахметов, Фірташ?

Хто зможе купити Roshen: Коломойський, Ахметов, Фірташ?
Хто зможе купити Roshen: Коломойський, Ахметов, Фірташ?

ROSHEN.... Зараз про це усі несподівано багато говорять, тож і я висловлюсь...

Тим паче, що мені пощастило: я можу спочатку обговорити цю проблему з побратимами. У нас спільна позиція така:

1. Стан ринку: жодна людина не може гарантовано щось ПРОДАТИ, але може ПРОДАВАТИ... Зараз в Україні щось продати за реальну ціну неможливо... Що більш дорогий продукт, то менше шансів (хліб продавати легше, ніж автомобілі, а автомобілі легше, ніж заводи...).

Якщо Порошенко продасть щось за безцінь, то значить ми, український народ, станемо свідками великого заробітку іншого когось. Кого: Коломойського, Пінчука, Ахметова, Фірташа?

Отже, президент повинен виявляти готовність продати бізнес, а ми стежити за тим, може хтось бува промовився, що пропонував реальну ціну, а Порошенко не схотів... Тоді справа набуде іншого обороту....

2. Додаткова обставина: у назві бізнеса закладено прізвище По-ROSHEN-ко, а значить бренд може бути не цікавий для багатьох, хто цікавиться цим бізнесом. Їм краще Ко-LOOMOYSK-iй чи Ах-MET-ов. Продати бізнес, а залишити бренд - малореально.... Купити бізнез без бренду - теж.

3. Дух і буква обіцянки продати бізнес: якщо продаж - це повне відсторонення власника від бізнесу, то згаданий "сліпий траст" вирішує питання. Якщо для суспільства в цій ситуації важлива не дух обіцянки, а саме буква (можна провести соціологію), то Порошенко міг би за символічні гроші продати бізнес сину.

....На фронті воюють і бізнесмени, і юристи, і просто веселі хлопці, які можуть вирішити будь-яку проблему. Принаймні, теоретично.

Олександр Бригинець


Теги статьи: Бригинець АлександрРошен

Дата и время 16 января 2016 г., 17:37     Просмотры Просмотров: 1396
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.176908