АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -7°C
Днепр: -4°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -6°C
Львов: -5°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -6°C
Ровно: -5°C

СТЕПАН ГАВРИШ: Таємні переговори за спиною українців з їх очевидним ворогом – це удар в спину Майдану

СТЕПАН ГАВРИШ: Таємні переговори за спиною українців з їх очевидним ворогом – це удар в спину Майдану
СТЕПАН ГАВРИШ: Таємні переговори за спиною українців з їх очевидним ворогом – це удар в спину Майдану

Вихід саме на міжнародну конференцію під егідою РБ ООН дасть шанс не тільки мирним шляхом вийти з конфлікту з Росією, заставивши дати Україні підписні міжнародні гарантії, але й вирішити питання зі статусом Криму.

"Затруєні печеньки. 

Сурковим. В Калінінграді. 6 годин з Вікторією Нуланд радник президента Росії по Південній Осетії та Абхазії вколов ін’єкцію отрути в кожну плеченьку, яку представник Обами по Східній Європі та Євроазії роздала живим і нині мертвим на Майдані в Києві. Здатність Суркова до руйнування української державності доведена СБУ звинуваченнями його причетності до бійні на Майдані і організації тероризму на Сході разом із утворенням ЛДНР і щоденним закачуванням їх зброєю та «русским миром».

Вікторія Н. цілком могла би стати українською Ежен Делакруа, якби не було так холодно. Принаймні, більшість українських чоловіків тоді захоплювалися її рішучою постаттю і натхненним революційним обличчям. Незалежно від того, що нам скаже Мінстець і все ще прислужливі порохоботи, все одно це буде беззаперечною зрадою. Дивує жорстка заява представника Держдепу США Джона Кірбі, який заявив типу, що Америка може розмовляти з ким завгодно і де завгодно. Як і український президент, який перед тим зустрівся з Гризловим, що і запустило рандеву на двох в Калінінграді. Невипадково після нього Путін провів засідання Радбезу. Два висновки. І вони зовсім невтішні. Обома, перед здачею Білого Дому наступнику хоче залишити слід в історії як надзвичайний миротворець, який не тільки ядерно роззброїв Іран, але й мирною дипломатією домігся миру в Україні і відновив стратегічне партнерство Заходу з Росією. Бо саме примус слабкої, без будь-якої визначеної реальної зовнішньої і внутрішньої політики України у питаннях захисту своєї державності об’єднало зусилля Путіна і Заходу використати її як розмінну монету в її геополітичній грі.

Всі зобов’язання будуть покладені на Київ і Петра Порошенка. Без жодних майбутніх юридично визначених міжнародних гарантій. Тепер вже зрозуміло, що Україна не здатна до будь-якого супротиву опору агресору, тому зусиллями посередників (Меркель, Олланд, Нуланд, Керрі, Байдена, Гризлова, Суркова) на Сході за прикладом Косова буде створена договірна сепаратистська автономія з необмеженими зовнішньополітичними функціями. Косово також планувалась як територія Сербії.

Проте, це також нагадує і пакт Молотова-Рібентропа з розподілу території жертв більш сильних гравців. 
Друге. Зустріч в Калінінграді підвела нас до жорстокої реальності – у президента немає жодної стратегії по захисту національної державності та історичного виживання в умовах консолідованої агресії. Його політика вичікування обезсилення Росії з очевидністю провалюється. Путін із самого початку війни нав’язав свій сценарій українському президенту, змусив його повірити в свої благі наміри і сьогодні виходить на фінішну пряму коли руками Києва ми юридично готові підтвердити десуверенізацію молодої країни. 


Надзвичайно важливо відповісти на питання, чи помиляються американці? Адже подібні сепаратні рішення (по Косово була прийнята низка міжнародних рішень включаючи резолюцію РБ ООН) здатні спровокувати не просто масові протести і новий Майдан, але й громадянське збройне протистояння. Українці вже пройшли один раз цей шлях з ОУН-УПА, чинячи шалений збройний опір кращій на той час збройній системі Сталіна 20 кривавих років. Для цього є всі причини бо Мінські документи не вимагають розформування армії бойовиків і демілітаризації території Донбасу, відновлення повного контролю до виборів над україно-російським кордоном, надання його окремим районам спільних з іншим регіоном прав і свобод. 


Очевидно, що у президента є невеликий вибір із трьох тактик: прийняти умови і капітулювати, не робити нічого і скористатися кризою Росії, що швидко набирає оберти і має перспективи до послаблення її державності, або почати активні бойові дії на Сході по відновленню українських територій, що неминуче змусить Захід швидко підняти тему України із темних куточків Мінська на міжнародний рівень.

Вихід саме на міжнародну конференцію під егідою РБ ООН дасть шанс не тільки мирним шляхом вийти з конфлікту з Росією, заставивши дати Україні підписні міжнародні гарантії, але й вирішити питання зі статусом Криму, який, можливо, не буде українським, але ніяк не може бути Російським. Мама в дитинстві мене завжди просила, аби я не брав їжу, особливо печеньки у чужих жінок", - пише на своїй сторінці в Facebook політик Степан Гавриш.

http://ukrreal.info/


Теги статьи: Гавриш Степан

Дата и время 16 января 2016 г., 22:10     Просмотры Просмотров: 1564
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.049926