АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Лікар, який є уродженцем Тернопільщини, врятував у Луганському аеропорту 46 поранених

Лікар, який є уродженцем Тернопільщини, врятував у Луганському аеропорту 46 поранених
Лікар, який є уродженцем Тернопільщини, врятував у Луганському аеропорту 46 поранених

Як ми повідомляли, у Тернополі відбулася дванадцята церемонія нагородження орденом «Народний Герой України». Серед нагороджених – бійці, лікарі, журналісти, волонтери, котрі обороняють Україну від ворога.

Львівський військовий лікар Дмитро Лось, який є уродженцем Тернопільщини, один із тих медиків, котрі продемонстрували неймовірну відвагу і патріотизм. Він разом з бійцями був в оточенні у Луганському аеропорту. Незважаючи на мінімальну кількість медикаментів, йому вдалося врятувати усіх поранених.

«Це велика честь отримати таку нагороду. Вона не тільки моя, це нагорода усіх медиків, які були поряд зі мною у різних ситуаціях. Це наша спільна нагорода. Свою роботу ми далі будемо виконувати, щоб зберегти життя наших українців», – зазначив Дмитро Лось. 

«У Луганський аеропорт заходили на кілька днів, опинилися в оточені практично на місяць. Було близько 50 людей поранених. У лікарів не було ані відповідних медичних інструментів, ані медикаментів. Багато могли померти. Але завдяки таким людям 46 осіб були врятовані», – розповів медик Іван Звягин. За його словами, під час російсько-української війни серед військових лікарів України були жертви – близько 100 медиків були поранені або контужені. 19 лікарів були вбиті ворогом.

www.0352.ua


Теги статьи: Лось Дмитрий

Дата и время 17 января 2016 г., 10:32     Просмотры Просмотров: 2527
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.720039