АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 25°C
Харьков: 23°C
Днепр: 28°C
Одесса: 33°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 23°C
Львов: 23°C
Ужгород: 27°C
Луцк: 24°C
Ровно: 25°C

Поблизу Львова сталась екологічна катастрофа

Поблизу Львова сталась екологічна катастрофа
Поблизу Львова сталась екологічна катастрофа

Минулого тижня на Грибовицькому сміттєзвалищі (за кілька кілометрів від межі міста Львів) сталась аварія: приблизно 30 000 кубометрів гудрону прорвали дамбу резервуара місцевого сміттєзвалища та вилились у навколишнє середовище.

Очевидці стверджують що потік гудронів із ґрунтом був настільки великим, що утворив декілька гудронових озер та забруднив гектари землі, річку Малехівка, яка впадає у Полтву, а також підземні джерела із питною водою.

На місці аварії відчувається стійкий хімічний запах схожий на перероблене мастило чи мазут. Земля вкрита чорними та коричневими плямами гудрону, а вода в озерах – чорного кольору із масляними плямами зверху.

Громадські активісти Жовківщини, а також комісія Жовківської районної ради та голова села Малехів, 15 січня оглянули місце витоку гудрону та забруднені території. Забруднена нечистотами вода, з важкими металами та, можливо, токсинами (зараз проводиться аналіз зразків води) уже тече річкою Малехівкою та, можливо, вже забруднює колодязі місцевих мешканців.

 

Активісти стверджують, що наразі жодних дій з ліквідації аварії не було виконано – лише частково засипано місце витоку на самому озері. Проте загроза наступного прориву все ще можлива.


Теги статьи: ЛьвовЭкология

Дата и время 18 января 2016 г., 18:18     Просмотры Просмотров: 2786
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05931