АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 18°C
Днепр: 20°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 17°C
Львов: 14°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 15°C
Ровно: 16°C

Кухар Путіна незаконно виграв тендери на 40 мільярдів

Кухар Путіна незаконно виграв тендери на 40 мільярдів
Кухар Путіна незаконно виграв тендери на 40 мільярдів

Юристка "Фонду боротьби з корупцією" Любов Соболева розповіла, що кухар президента Росії В. Путіна Євгеній Пригожин незаконно виграв тендери на обслуговування військових містечок на загальну суму 40 мільярдів рублів.

Соболева каже, що поки Міністром оборони Росії був Сердюков, обслуговуванням армії та військових містечок займався "Оборонсервіс". Ця компанія провертала оборудки на мільйони бюджетних коштів, що закінчилось величезним корупційним скандалом, було порушено ряд кримінальних справ і новим Міністром Оборони назначили Сергія Шойгу. Після свого призначення Шойгу заявив, що від військового аутсорсінгу потрібно відмовитись, однак з того часу пройшло вже три роки і "Оборонсервіс" просто замінили на іншу компанію – ВАТ "Головне управління ЖКХ" . Ця компанія стала монополістом в обслуговуванні всіх військових містечок в Росії і її особисто лобіював перед Путіним саме С. Шойгу.

Соболєва провела власне розслідування, яке засвідчило, що корупція в Міністерстві оборони нікуди не зникла. Не дивлячись на те, що ВАТ "Головне управління ЖКХ" є єдиним оператором обслуговування всіх військових містечок, роботу воно виконує не самостійно, а із залученням субпідрядників, яких нарахували аж семеро. Саме ці компанії і виконують всі завдання.

Протягом осені 2015 року ці субпідрядники отримали державних контрактів на суму 40 мільярдів рублів. Вибір цих субпідрядників виявився не випадковим – всі вони пов’язані та контролюються єдиною людиною – кухарем Путіна Євгенієм Пригожиним.

Саме його компанія "Комкорд" займається постачанням продуктів харчування для більшості московських шкіл та дитсадків, а відтепер – і всіх військових містечок.

Тендери, які проводило ВАТ "Головне управління ЖКХ", відбулись із значними порушеннями, які зафіксувала антимонопольна служба. На практиці жодного конкурсу, як такого, не було взагалі. Навіть заявку компанії "Лукойл" відхилили. Таким чином бюджет військових просто поділили між своїми. Всіх працівників, які раніше працювали на Сердюкова, сповістили, що тепер вони працюють на Пригожина.

http://znaj.ua/


Теги статьи: Евгений Пригожин

Дата и время 19 января 2016 г., 11:07     Просмотры Просмотров: 1010
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.050153