АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -11°C
Харьков: -8°C
Днепр: -8°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -8°C
Львов: -4°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -5°C
Ровно: -6°C

"Громадське" звинувачує Скрипіна у виведені частини коштів

"Громадське" звинувачує Скрипіна у виведені частини коштів
"Громадське" звинувачує Скрипіна у виведені частини коштів

Наглядова рада громадської організації "Громадське телебачення" звинувачує журналіста Романа Скрипіна у встановленні одноосібного контролю над рахунком із пожертвами, а також доменним ім’ям hromadske.tv.

Про це йдеться у заяві Наглядової ради ГО "Громадське телебачення", оприлюдненій на сайті"Громадського".

"Наглядовою радою ГО "Громадське телебачення" під час виконання своїх обов’язків, передбачених статутом, було встановлено, що частина ресурсів ГО одноосібно контролюється одним членом організації – Романом Скрипіним", — сказано в заяві.

Як зазначається, мова йде про доменне ім’я hromadske.tv; рахунок PayPal, на який надходили добровільні пожертви, а також кошти, отримані за використання контенту "Громадського" на YouTube.

Загальні збори громадської організації надіслали Роману Скрипіну вимоги, серед яких — передати права на доменне ім’я, а також надати звіт про надходження та використання коштів і передати ГО зазначені гроші, однак у встановлені терміни цього не було зроблено.

"Натомість Роман Скрипін поширив анонс, з якого випливає можливість нецільового використання коштів доброчинців ГО "Громадське телебачення". Фактично, за гроші, які належать ГО "Громадське телебачення", може бути профінансований проект, який не підзвітний ГО "Громадське телебачення" ні як його структурний підрозділ, ні як третя сторона, яка отримала право на використання бренду hromadske", — сказано у заяві.

Тепер "Громадське телебачення" планує задіяти правоохоронні органи як в Україні, так і в юрисдикціях країн, де були зареєстровані рахунки, зокрема PayPal та/або країн звідки здійснювались пожертви для запобігання порушення прав жертводавців, якщо вимог так і не буде виконано.

Нагадаємо, раніше "Громадське" заявило, що рішення про фінансування анонсованого Скрипіним проекту "Громадське.Київ" не ухвалювалося, згоди на використання бренду та логотипу "Громадського" організація не надавала.


Теги статьи: Громадське ТБСкрипин Роман

Дата и время 19 января 2016 г., 15:15     Просмотры Просмотров: 1133
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.847151