АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 16°C
Днепр: 19°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 13°C
Львов: 9°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Менеджер друга Яценюка обклав «Укрспирт» мільйонними позовами

Менеджер друга Яценюка обклав «Укрспирт» мільйонними позовами
Менеджер друга Яценюка обклав «Укрспирт» мільйонними позовами

ТОВ «Група компаній «Техінсервіс» намагається стягнути з ДП «Укрспирт» 18,48 млн грн. Про це свідчить низка ухвал та рішень Господарського суду Рівненської області за грудень 2015 року.

29 грудня суд видав рішення про стягнення з ДП «Укрспирт» 1,20 млн грн. попередньої оплати за невиконану поставку компоненту моторного палива альтернативного ТОВ «Група компаній «Техінсервіс».

21 грудня суд стягнув 1,46 млн грн. заборгованості за бурякову мелясу, яку «Укрспирту» продав «Техінсервіс» за договором 2012 року.

Відомо, що за ці поставки «Укрспирту» поручилося ПП Фірма «Алрі» з Рівного. Засновником фірми є Александр Нефф з м.Марке, Німеччина.

Також у судовому реєстрі є дані про інші позови «Техінсервісу» до «Укрспирт», рішення по яких ще не опубліковані або розгляд справ ще не відбувся. Зокрема, йдеться про позови на 2,80 млн грн.9,90 млн грн.1,72 млн грн.,1,40 млн грн. Яких контрактів стосуються ці позови поки невідомо.

Засновниками «Техінсервісу» є п’ять кіпрських компаній: «Банджімуп Холдінгз Лтд», «Денеміз Інвестментс Лтд», «Муратон Холдінгз Лтд», «Мурафол Лтд», «Оміредіо Холдінгз Лтд». Кінцеві бенефіціарні власники «Техінсервісу» у держреєстрі не вказані, що є порушенням закону. Термін подання цієї інформації для компаній сплив 25 вересня цього року. Далі за неподання інформації мають штрафувати.

Директором «Техінсервісу» є Василь Палійчук. У 2004 році він став директором ВАТ «Володимир-волинський цукровий завод», коли його співвласником був Андрій Іванчук, соратник прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

В інтерв’ю «Українській правді» Ігор Коломойський повідомив, що «Техінсервіс» є його спільним бізнесом з Андрієм Іванчуком.

«Є деяке підприємство, в якому в мене є свій інтерес, і у Іванчука є інтерес. Але там незалежне управління… Здається «Техінсервіс». Нам колись сказали, що скоро в нас буде всюди еко-бензин і треба застовпити майданчик», – сказав Коломойський.

НАШИ ГРОШИ


Теги статьи: УкрспиртТЕХИНСЕРВИС

Дата и время 19 января 2016 г., 23:18     Просмотры Просмотров: 2118
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.534779