АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 19°C
Днепр: 21°C
Одесса: 23°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 16°C
Львов: 15°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 14°C
Ровно: 15°C

«Жити по-новому: на Рівненщині недо-люстровний керівник ВУЗу вимагає хабарі від студентів»

«Жити по-новому: на Рівненщині недо-люстровний керівник ВУЗу вимагає хабарі від студентів»
«Жити по-новому: на Рівненщині недо-люстровний керівник ВУЗу вимагає хабарі від студентів»

Щоб успішно закінчити цей, популярний в регіоні та за його межами, навчальний заклад студенту-заочнику необхідно мати чималі кошти - а останнім часом розмір «вдячності» за здачу сесії збільшився в декілька раз.

В чому причина ВУЗівської «інфляції» намагалися розібратися наші журналісти. Безумовно, про факти корупції в стінах українських ВУЗів відомо кожному, хто стикався з темою отримання вищої освіти. Виявляється, що в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, корупція та хабарництво стали настільки звичною справою, що не дивує ні студентів, ні викладачів. Студенти-заочники скаржаться не на сам факт здирництва, а на ріст внутривузівських цін.

Викладачі відводять очі, а в неформальному спілкуванні кажуть, що розмір такси за навчання визначає керівник закладу – Андрій Лавринчук, до недавнього часу заступник голови обласної державної адміністрації. До речі, тих, хто не підтримує корупційну політику в.о. ректора – звільняють під приводом скорочення видатків на утримання ВНЗ. Майже рік тому, з ВУЗу біло звільнено більше сорока викладачів, які відмовились вимагати гроші у студентів. Головною вимогою постраждалих від керівництва Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти є: «Вимагаємо у правоохоронних органів, у діючого керівника обласної адміністрації, у діючого голови обласної ради провести перевірки на корупцію та на перевищення службовим становищем безпосередньо ректором інституту Андрієм Лавренчуком». Андрій Лавренчук – в.о. ректора інституту з часів правління Віктора Януковича, оформлений на роботу зі значними порушеннями, до сьогодні спокійно керує закладом і особисто визначає розмір поборів за диплом «свого» ВУЗу. 25 номер у всеукраїнському рейтингу «Ворогів української журналістики», сірий-кардинал рівненської ОДА часів партії регіонів, прибутків не соромиться, а коментувати обурення педагогів та студентів відмовляється. Тим більше, процес люстрації пройшов повз хлібне місце ректора. А невдоволеним залишається сподіватись на увагу громадськості та правоохоронних органів, а також нове керівництво рівненської ОДА.

ОРД


Теги статьи: КоррупцияВУЗ

Дата и время 21 января 2016 г., 13:59     Просмотры Просмотров: 1494
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 августа 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.0786520000000001