АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -7°C
Днепр: -8°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -6°C
Львов: 1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Віктор Шишкін: Україна як ніколи близько до втрати свого суверенітету

Віктор Шишкін: Україна як ніколи близько до втрати свого суверенітету
Віктор Шишкін: Україна як ніколи близько до втрати свого суверенітету

Звертаюся до всіх друзів, а також тих недругів, які вдаються до «травлі» критиків порошенківського керування.

1. Україна ніколи не була так близько до втрати свого суверенітету як сьогодні, на початку 2016 року. І причиною цього є не агресія московітів, а зрадницька позиція першотурового президента Порошенка.

2. Вже майже рік українському суспільству нав’язано кампанію дискусій навколо фейкових змін до Конституції держави, які мають на меті:
а) відвернути увагу від дійсних проблем реформування економіки і державних інститутів влади;
б) завуалювати безхребетну позицію Президента Порошенка щодо захисту суверенітету України від зовнішньої агресії московії .

3. У своїх попередніх дописах у ФБ я вже докладно аналізував зміст і форму пропозицій щодо кола конституційних змін (хто бажає з ними ознайомитися – можете подивитися в архіві). Однак питання не у поганій якості змісту суто самих пропозицій запропонованих змін, а в їх загрозі суверенності Української держави апріорі.

4. В 2015 році Порошенком внесені 3 проекти законів змін до Конституції, найбільш загрозливий і дефектний з яких – це проект щодо нібито децентралізації влади. Однак всі три проекти – про імунітет депутатів і суддів; про децентралізацію; про судовий устрій – незалежно від того дефектні вони за змістом чи ні, не можуть бути реалізовані в умовах воєнного стану (ч.2 ст.167 Конституції України), який у нас вже існує (читайте мою та моїх патріотичних колег в КСУ окремі думки щодо таких законопроектів).

5. Внесення до Конституції України будь-яких змін, вже є перемогою Путіна на міжнародному рівні, бо в такий спосіб закріплюється його твердження і мрія, що він не є агресором, а конфлікт в Україні має суто внутрішній характер, оскільки Україна, вносячи зміни до Конституції, вже сама де-юре підтверджує, що умов воєнного стану в ній не існує. Більш значного подарунку Путіну від Порошенка годі шукати. Путін досягає свого, а йому в цьому допомагає Порошенко, тому він – виступає як зрадник.

6. Якщо за таку його ініціативу проголосують депутати парламенту, то вони мають бути прокляті на всі часи Українським народом за зраду вікових прагнень до незалежності і бути вільними у своєму домі.

Віктор Шишкін

Хвиля


Теги статьи: УкраинаШишкин Виктор

Дата и время 22 января 2016 г., 09:03     Просмотры Просмотров: 3039
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
15 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.149843