АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Київська міська рада шакалів

Київська міська рада шакалів
Київська міська рада шакалів

Пробачте, що всує згадаю Героїв Небесної Сотні. За що вони загинули? За те, щоби у Земельній комісії Київської міської Ради раптом з’явилося аж ТРИ заступники, тоді як навіть за Черновецього був один заступник? І всі ці заступники – крупні забудовники.

 А саме: Микитась (президент Української державної будівельної корпорації "Укрбуд"), Левада (колишній член ПР, кум Василя Горбаля, радник екс-голови КМДА Олександра Попова), Петро Шилюк (президент Будівельної палати України, екс-голова Київміськбуду, зараз керівник будівельної компанії, створеної на базі одного з підрозділів Київміськбуду)

За те, щоби їхню роботу організовувала людина, що в часи Черновецького працювала під керівництвом відомої земельної злодійки?
Для обслуговування Земельної комісії Київради існує Управління землекористування і містобудування Киїради.
За моїими даними, ГОЛОВОЮ цього управління просто ЗАРАЗ намагаються влаштувати таку собі Ганну Гаршину. Власне, намагається це зробити, начебто, голова Земельної комісії Володимир Прокопов, фракція УДАР, людина нинішнього керівника ДУСі Сергія Березенка. Нижче про те, хто йоу в цьому допомагає
Ганна Гаршина за часів Черновецького працювала юристом в Управлінні землекористування під кервництвом покійної вже Світлани Макеєвої. Що цікаво, у инших управліннях НЕМА СВОГО ЮРИСТА – всі юридичні питання з усіх управлінь вирішуються у ЮРИДИЧНОМУ УПРАВЛІННІ Київської міської ради. А в Земельному управлінні був свій юрист – Ганна Гаршина.
Минулу шефиню Гаршиної Макеєву восени 2010-го заарешутвали за підозрою у сприянні незаконній передачі фізічним особам київської землі на 7 мільйонів гривень. Деякий час вона сиділа в одній камері з Юлією Тимошенко.
Ось що про Макеєву писали журналісти:
Как рассказывают в кулуарах Киеврады, Макеева на работу в Киевраду пришла при мэре Александре Омельченко как секретарь земельной комиссии. Через некоторое время она исчезла и всплыла уже при мэре Леониде Черновецком в должности начальницы земельного управления.
"Ее лично пролоббировал зять мэра (Черновецкого – ред.) Вячеслав Супруненко, и она была его человеком. Она дружила и общалась только с теми людьми, с которыми ее знакомил Супруненко. Всех остальных она в упор не замечала", – рассказывают депутаты Киеврады.
Говорят, что Супруненко все земельные вопросы доверял исключительно Макеевой, а она к ним, в свою очередь, привлекала и сына Максима. Максим вначале приезжал в Киевраду на "Жигулях", а в последнее время уже ездил на кабриолете "Порше" василькового цвета.
Блондинка Макеева зимой и летом ходила с загаром и любила драгоценности.
"Она часто появлялась с бриллиантами и сапфирами, при чем обязательно от известных марок типа "Тиффани" и обязательно в гарнитуре – серьги, ожерелье, колечко", – говорят бывшие сотрудники мэрии.

Так от оцю Ганну Гаршину на посаду голови Управління землекористування зараз лобіює, начебто, той самий Супруненко – екс-зять Черновецького, куратор покійної земельної злодійки Макеєвої.
Після арешту Макеєвої, Ганну Гаршину "попросили" піти із Управління землекорситування. Потім вона всплила у Інспекції держархбудконтролю м. Києва. Там, начебто, Гаршина отримала догану, яку досі не знято.Якщо це так, то Гаршина не може йти на підвищення головою Управління землекористування Київради навіть через формальні причини.
Питання до голови УДАРУ Віталія Кличка:
Чому вчора на засіданні Земельної комісії Київради поруч з Вашим депутатом – головою Земельної комісії Володимиром Прокоповим – сиділа ця Ганна Гаршина? Чому ця ще нікуди не призначена особа вже роздавала депутатам Київради вказівки?
У вас совість є?

Блог УП


Теги статьи: Строительные аферыЗемельные аферыКиеврада

Дата и время 26 июня 2014 г., 18:58     Просмотры Просмотров: 5759
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Застройщик одесского «Набережного квартала» продолжит сидеть с возможностью выйти под залог за 1,5 миллиона долларов
Строительная афера Войцеховского: обманутые инвесторы живут в недостроях без воды и отопления
В Киеве мошенники “заработали” миллионы гривен перепродавая землю

Суд Добкина: адвокаты не явились
Добкина будут судить. Посадят ли чиновников за «кооперативные схемы»?
В Киеве с битами и ножом напали на депутата: что известно

Строительные страсти или "буря в стакане"?
«ОПГ Затока»: раньше они заправляли балом в курортном поселке
Как одесские «слуги народа» землю крали — Саакашвили

Экс-глава Деснянского района Киева выстрелил себе в живот из наградного оружия
Николай Негрич: заезжий махинатор который рвется к киевским деньгам
Люди Кернеса бегут в Россию: из Харькова исчез одиозный глава района Мусеев

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052816