АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 9°C
Днепр: 11°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 9°C
Львов: 13°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

Ватажки бойовиків створюють свої "Партії регіонів" на гроші, які вивіз Янукович

Ватажки бойовиків створюють свої "Партії регіонів" на гроші, які вивіз Янукович
Ватажки бойовиків створюють свої "Партії регіонів" на гроші, які вивіз Янукович

За даними глави Антитерористичного центру при СБУ Віталія Малікова, ватажки псевдореспублік на окупованих територіях Донецької та Луганської областей створюють "провладні партії" на випадок проведення місцевих виборів, куди примушують вступати людей.

Про це він розповів у інтерв’ю видання "Дзеркало Тижня".

Йдеться про так звані громадські об’єднання "Донецька республіка" та "Мир Луганщині". За словами Малікова, примусовий вступ до цих організацій є умовою прийому людей на роботу, зокрема це стосується "держслужбовців".

"При цьому для створення видимості демократії на випадок проведення місцевих виборів розбудовується низка фейкових і підконтрольних громадсько-політичних структур. Так, на теренах "ДНР" вже функціонує "Республіканська партія Донбасу", громадські рухи "Союз лівих сил Донбасу" та "Союз добровольців Донбасу". На території "ЛНР" зареєстровано організації "Луганський економічний союз", "Народний союз", "Луганський округ Донських козаків ВВД", "Фронт звільнення", "Єдина руська земля", "Військове співтовариство Луганщини", "Союз комуністів Луганщини" та "Луганська гвардія", — розповів Маліков.

Крім цього, за даними СБУ, на базі колишніх регіональних осередків Комуністичної партії України створено "Компартію ДНР" та "Компартію ЛНР", які фактично підпорядковуються Комуністичній партії РФ.

Водночас велика увага приділяється й ідеологічній обробці населення.

Як відомо, на територіях "ЛНР" і "ДНР" заборонено мовлення українських телеканалів, наприкінці 2015 р. у "ЛНР" видано розпорядження про заборону 117 українських інтернет-ресурсів, а в "ДНР" провайдерів зобов’язали обмежити доступ до 25 українських сайтів. Ще один механізм впливу на громадську думку — замовні соціологічні дослідження,
— розповів очільник Антитерористичного центру.

За словами Малікова, всі процеси проходять під пильним наглядом кураторів з російських спецслужб, а основним джерелом фінансування є гроші, які з України вивезли Віктор Янукович, Олександр Клименко та Віталій Захарченко.

До слова, волонтер і блогер Роман Бурко з посиланням на власні джерела переконує — уже навесні фейкові республіки на Донбасі об’єднають в єдинуорганізацію.

http://24tv.ua/


Теги статьи: ЛНРДНР

Дата и время 24 января 2016 г., 14:32     Просмотры Просмотров: 900
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.330758