АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 21°C
Днепр: 24°C
Одесса: 27°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 18°C
Львов: 18°C
Ужгород: 24°C
Луцк: 18°C
Ровно: 18°C

Фірташ вважає, що без Росії нам не прожити, – британські ЗМІ

Фірташ вважає, що без Росії нам не прожити, – британські ЗМІ
Фірташ вважає, що без Росії нам не прожити, – британські ЗМІ

Олігарх з Тернопільщини знов "виплив" у британських ЗМІ. Інтерв’ю з Дмитром Фірташем, уродженцем села Синьків Заліщицького району Тернопільщини, під назвою «Затиснутий між Росією і США? Цікавий випадок українця Дмитра Фірташа»,23 січня опублікувало британське видання «Гардіан».

 

Інтерв’ю відбулося в розкішному номері віденського готелю, збудованого в часи Габсбургів, за посилених заходів безпеки. Дмитро Фірташ «пив чай і тихо, але чітко розповідав про Україну, де він не був уже два роки». Фірташ каже, що хотів би приїхати до Києва бо має проект щодо створення Агентства з модернізації України, і цю ініціативу, за словами самого олігарха,  підтримують деякі європейські політики, однак в Україні його чекає арешт.

Зазвичай Фірташ заперечує, що просував російські інтереси в Україні, але в інтерв’ю «Гардіан» говорить, що давно скептично ставився до  угоди про вільну торгівлю з Європейським союзом. «Я всім говорив, що необхідно залучити Росію і вести переговори з усіма сторонами, - сказав Фірташ. - Мені казали, що я хочу обміняти демократію на дешевий газ, а я хотів і те, і інше. Я хотів би мати європейські цінності, але давайте будемо чесні, як не кажи, а ми багато чого втратили. Без Росії нам не прожити, тому що це це величезний ринок для нас. Але і Європу нам би втрачати не хотілося. І що ж нам вибирати?»

 

Олігарх-вигнанець стверджує, що Україну не можна було ставити перед вибором між Європою і Росією. «Час іде, і що ж ми отримали? Росія і Євросоюз ведуть переговори, а нас відсторонили. А тим часом Росія закрила свої кордони для наших товарів ».

Переклад: TeNews


Теги статьи: Фирташ

Дата и время 24 января 2016 г., 23:06     Просмотры Просмотров: 1445
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 августа 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.063284