АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 19°C
Днепр: 17°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 16°C
Львов: 12°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 13°C
Ровно: 12°C

Збочення і розбещення малолітніх - таємниця заступника мінздоха Михайла Ноняка

Збочення і розбещення малолітніх - таємниця заступника мінздоха Михайла Ноняка
Збочення і розбещення малолітніх - таємниця заступника мінздоха Михайла Ноняка

Збочення і розбещення малолітніх ніколи не було і не є політикою нашої партії і такі факти не мають залишатися без уваги, особливо коли мова іде про людей що займають найвищі державні посади. 

Повідомляю офіційно, що Михайло Ноняк із 2010 року, на щастя, не має відношення ані до Івано-Франківського осередку ВО “Свобода”, ані до Надвірнянського районного осередку. Я категорично засуджую нахабні спроби привязати діяльність нового заступника міністра доходів і зборів Михайла Ноняка до сьогодення ВО “Свобода”. Нагадую, пан Ноняк неодноразово змінював партії і вподобання, у Надвірній добре відомо, що у гонитві за грошима він не гребує дешевим піаром навколо земельних тем, люди знають, хто платить йому за це, але тільки зараз відкриваються набагато гірші подробиці, що характеризують сутність цього чоловіка. 

Як член постійної комісії з питань соціального захисту населення я не можу залишити без уваги скарги моїх виборців на М. Ноняка. До мене надійшов лист від мешканки Надвірної Галини З-ї.

 

Ноняк обіцяє перевіряти підлеглих на детекторі брехні, а він сам хай перевіриться! Запитайте, запитайте у Міська, як він змушував мого сина роздягатися, як роздягав інших дітей у своїм спортзалі, ходив з ними у душові, запитайте!!! Це що ж таке, люди добрі?! Одних брехунів вигнали, а прийшли інші, ще страшніші, перевертні, які мають такі таємниці в минулому, а можливо і сьогоденні, що моторошно стає лише від думки про ці збочення?”

 

Викладені в заяві Галини З-ї факти стосуються вкрай делікатних питань і тепер вони обов’язково пройдуть законну перевірку.

 

Зі свого боку я вже провів зустріч із скаржниками і не сумніваюся в їх чесності, але не поспішатиму із коментарями. Приводжу текст листа, що надійшов мені від матері постраждалого хлопця. Уточню, мова справді йде про карну справу, порушену щонайменше по двох найпозорніших статтях карного кодексу 155 і 156 — це статеві відносини і розбещенні неповнолітніх.

 

Прошу усіх надвірнянців та інших, кому щось відомо за даними фактами, звертатись до правоохоронних органів.

--------Лист Галини------

... Дивно, як зараз у Києві всі гадають, хто такий Михайло Ноняк, звідки взявся. Герой майдану... Я плачу, ридаю, розпач і біль! Я знаю, яка це потвора, знаю, що ховається за образом, як він вдає, політика.

І в Надвірній багато хто знає про нього таке, що моторошно стає. Але дехто каже, що ми повинні пишатися своїм земляком, який став цілим заступником міністра. Що це таке!? Як я маю пишатись людиною, яка зруйнувала мою (і не тільки!) родину, знищила майбутнє мого сина?

Мій Андрійко досі не може повернутися у нормальний стан, лікарі безсилі, він вже не вийде із свого уявного світу, там йому краще ніж у реальному, де сталося це жахіття. І я вже не вірю, що він буде іншим, але я не буду наговорювати на свого сина, це мій хрест.

Ви знаєте, якийсь дуже близький родич Ноняка служить в прокуратурі района, і в нього є давній заступник. А тепер він взагалі ледь не міністр, у Києві! Що ми проти них можемо? Але не маю сил терпіти більше, треба розповісти все і спочатку. Може, ви допоможете покарати потвору.

Нажаль, наш батько загинув і я виховую сина Андрія сама. В 2003-му році йому було 11 років. Здавалося б давно, але і досі жах перед очима.

Памятаю, як зі старшими хлопцями з району Андрій почав бігати на гопак. Так казали — на гопак, цей кружок вів молодий хлопець Місько Ноняк, нещодавна з технікуму, справляв добре враження, як казали, він був свій, із сусіднього району. І я була задоволена, тому що вважаю, що хлопці мають бути сильними і повинні постояти за себе, до того ж бойовий гопак — українське мистецтво, не якесь карате, я була задоволена!

Але за якийсь місяць Адрійко дуже змінився. Він став замкнений, знервований, і кинув ті заняття гопаком. Я розпитувала дитину, що сталося, він мовчав, був дуже пригнічений, аж раптом все відкрилося. Я проклинаю ті дні!

Прийшла міліція із Надвірнянського райвідділу. Вони виявляється порушили карну справу і за що!? Розбещення неповнолітніх! Мого сина та кілька інших дітей справді, він потім все розповів, використав для своїх збочень той тренер по бойовому гопаку Ноняк. Я була в шоці, не могла спочатку повірити! Не хочу згадувати все що з дітьми робили, це страшно і бридко. Уявляти, що з твоїм сином таке робили нестерпно важко. Скажу одне: мені згодом довелося читати закони, так ось що пишуть в 156-ій статті карного кодексу — все було, роздягався сам і роздягав дітей, показував і торкався, змушував їх робити йому це і так далі, мені бридко все пригадувати. Найгірше, що Ноняк, як розповідав тоді син, був не один, він возив хлопчиків до якогось старшого чоловіка. Там все повторювалось. Мерзенні потвори! Дітей просто залякували, а когось і підкуповували, багато їм не треба було! щоб вони мовчали, але мого залякали до напівсмерті.

Нажаль, справу тоді не довели до суду. Прийшли до мене ті ж міліціонери і поставили перед фактом: вийшла помилка, Ноняка мовляв оббрехали, він насправді гарний спортсмен, а того іншого чоловіка, його шефа і взагалі не існує. Я питаю, як же так, да ви подивіться на мою дитину, послухайте, ЩО вона розповідає про того Михайла! Хто підставив? Хлопчик одинадцяти років, якому тепер життя поламане? Що ви таке вигадуєте!

А міліціонер, нахаба, з усмішкою каже: ви експертизу зробили синові? Ні? А вже пройшло не менше місяця, запізнилися, і без медицинських доказів все марно. Я питаю, навіщо ж вони тоді взагалі порушували карну справу, а він — як порушили, так і закриємо! А я сказала, що я звісно для них ніхто, але не полишу це так. І це чомусь збентежило того мента, вибачте. Так ось, наступного дня він прийшов до мене... із Михайлом Ноняком. Я гадала, що розірву його, потвору! Але Ноняк не боявся зовсім, схопив мне за руки і накричав. Шмаркач! Така самовпевненість, наглість просто зашкалювала. Він сказав тоді щось накшталт: НАМ не потрібно розголосу, ми будемо вам із сином допомагати, тим більше Андрійко ваш такий гарний хлопчик. Допомога від нього буде — це кілька тисяч гривень в місяць. Так він сказав. Мовляв, я плачу, а ви мовчите. І не дай бог десь щось випливе!

Що я мала робити!? Сама, без чоловіка, в хаті молодий бандит-збочинець, а з ним і міліція. Плюнула йому в пику. Він напевно сприйняв це за згоду.

І далі він спочатку щомісяця, а потім вже раз на три місяці платив нам гроші за мовчання. В середньому виходило 5 тисяч гривень на три місяці. Я не буду розповідати, що це значна для матері-одиначки сума. Я проклинаю себе за те що брала в руки ці гроші.

Я картала себе, але брала. Згодом я бачила, читала газети, що Михайло Ноняк росте, стає політиком, і я розуміла, що йому допомагають, його тягнуть за собою. Я бачила, що він завжди поряд із дітьми — гопак не покинув, а більше, навіть заснував обласний осередок, літом збирав у лісі табори дітей! Що він там в лісі робив із ними???? Також він згодом став керувати молодіжною “Просвітою” у нашому районі — знову діти, діти, діти...

Зрозуміло, що йому не можна було розкрити свої таємниці. А ми із сином вже не могли без грошей. І ми зідзвонювались із ним раз на три місяці за телефоном 0976869555, він казав, де підійти щоб забрати кошти, часто передавав через якихось людей.

А потім почався Євромайдан. Ноняк став їздити до Києва. Коли час нам було зустрітись, я подзвонила, він накричав — не до тебе зараз! Це було у грудні 2013. Потім я дзвонила — він не брав слухавку. Вже у березні, коли його стали показувати по телевізору як коменданта Межигір’я, я подзвонила з іншого номера. Він тоді вдав, що не знає мене!!! Ну а коли я згодом дізналась, що Михайла Ноняка назначили заступникам міністра доходів і зборів, то все стало ясно. Тепер він може хоч вбити мене, аби тільки позбутися проблеми. Я бачу його по телевізору і пригадую, як тоді він прийшов до нашої хати в 2003 — такий самовпевнений, він знає силу свою. Але якщо тоді він лякав мене, мав силу, то тепер невже він буде мати силу над країною? Вже обіцяє перевіряти підлеглих на детекторі брехні, а він сам хай перевіриться! Запитайте, запитайте у Міська, як він змушував мого сина роздягатися, як роздягав інших дітей у своїм спортзалі, ходив з ними у душові, запитайте!!!

Це що ж таке, люди добрі?! Одних брехунів вигнали, а прийшли інщі, ще страшніші, перевертні, які мають такі таємниці в минулому, а можливо і сьогоденні, що моторошно стає лише від думки про ці збочення?

Тому я пишу до вас і благаю: я винна, що стільки мовчала, але я боялась. Тепер страх підняв мене над проблемами, мені втрачати уже нічого, син все одно не живе — Ноняк може хоч наказати, і мене перетворять на попіл. В міліції мають зберегтись якісь матеріали про збочення Михайла Ноняка, адже не тільки мій син постраждав! Треба знайти документи, доки Ноняк не наказав знищити останню надію на правосуддя”.

Компромат Украины и России


Теги статьи: Ноняк

Дата и время 27 июня 2014 г., 17:47     Просмотры Просмотров: 22604
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.711714