АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Заступник прокурора Умані потрапив до списку “найбагатших Буратіно”

Заступник прокурора Умані потрапив до списку “найбагатших Буратіно”
Заступник прокурора Умані потрапив до списку “найбагатших Буратіно”

Ми склали рейтинг найбагатших прокурорів країни на підставі даних декларацій про доходи «синіх мундирів» за 2014 рік. «Прокурорська Правда» вирішила дізнатися «хто є хто» серед «найбагатших Буратіно» у погонах.

Значну частину списку складають зовсім не співробітники центрального апарату ГПУ і навіть не прокурори обласного рівня – в лідерах законники місцевих прокуратур, прізвища яких до недавно навряд чи були відомі широкому загалу.

Фото: Вечірня Умань

У список прокурорів-мільйонерів потрапив і Руслан Резнік, який займав в 2014 р пост прокурора м Умань Черкаської області. Він заробив 1 033 000. грн. З них 166,7 тис. грн. склала прокурорська зарплата, 81,6 тис. грн. йому принесли «інші види доходів» і 785,1 тис. грн. він отримав в якості виручки від продажу майна.

Дохід його дружини, судді Уманського міськрайонного суду Юлії Мазуренко, склав 219,7 тис. грн. З них 207,6 тис. грн. служителька Феміди отримала як зарплату, а ось на 12 тис. грн. дружина мільйонера не посоромилася виписати собі матеріальну допомогу.

У сфері нерухомості у самого Резніка немає зовсім нічого, крім орендованої за 73 грн. на рік земельної ділянки площею 25 кв.м.

Зате його дружина володіє відразу двома квартирами на 64 і 38,2 кв.м. і двома ділянками землі – на 1000 і 620 кв.м.

Відсутність житла Резнік, мабуть, виправдовує солідним автопарком – він володіє позашляховиком «Тойота Ленд Крузер», 2012 р.в. (ринкова ціна – близько 1,5 млн. грн.) і «Лексус GX», 2007 р.в., який він придбав позаторік за 569 тис. грн.

Цікаво, що Резнік потрапляє під дію Закону «Про очищення влади», оскільки був призначений райпрокурором Умані ще Пшонкою. Однак, замість того, щоб опинитися в люстраційному реєстрі наприкінці минулого року, він був призначений першим заступником керівника Уманської місцевої прокуратури.

http://provce.ck.ua


Теги статьи: Резник Руслан

Дата и время 25 января 2016 г., 14:19     Просмотры Просмотров: 2397
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
3.231783