АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Стал известен план войны России с Украиной

Стал известен план войны России с Украиной
Стал известен план войны России с Украиной
Росія не полишає ідею вторгнення в Україну - про це повідомляють джерела "Надзвичайних новин" у правоохоронних структурах Луганської області. 

Один із затриманих сепаратистів розповів силовикам про наявність чіткого плану наступу в Україні і навіть вказав – які підрозділи можуть взяти в ньому участь. За отриманою інформацією, сьома гвардійська десантно-штурмова дивізія, яка нині дислокується в криму, спробує взяти під контроль херсон, генічеськ і запоріжжя. 76 гвардійська десантно-штурмова дивізія – місце її дислокації не відоме – наступатиме в напрямку києва. Слідом за нею – підуть підрозділи спецпризначення мвс росії.
   Ці загони добре підготовлені для ведення бою в міських умовах. 98-ма та 106-та гвардійські повітряно-десантні дивізії - загалом 5 полків – атакуватимуть луганщину і донеччину. Місце дислокації цих бойових з’єднань наразі також не відоме. Батальйон Схід – це до 800 людей особового складу – дислокується на території заводу титан у криму – атакуватиме нову каховку і червоний чабан. І 56-та окрема гвардійська десантно-штурмова бригада – місце дислокації знову ж таки невідоме – поведе наступ у харківському напрямку.
 
Политрада

Теги статьи: РоссияСепаратисты

Дата и время 27 июня 2014 г., 19:36     Просмотры Просмотров: 4175
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте