АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 10°C
Днепр: 14°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 10°C
Львов: 13°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 14°C
Ровно: 13°C

Прокурорам нагадали організаторів побиття дніпрян біля будівлі ОДА 26 січня 2014 року


26 січня 2016 року журналісти і громадські активісти Дніпра зібралися під стінами обласної прокуратури з метою нагади про події дворічної давнини.

«Журналістів міста обурив брифінг заступника прокурора Дніпропетровської області Олега Халіна, на якому він 19 січня заявив, що в справі 26 січня 2014 року, коли біля будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації були побиті мирні громадяни, достатніх доказів для оголошення підозри колишнім керівникам області здобуто не було», — говорить журналістка Юля Мельник, яка сама була свідком подій 2014 року.

Активісти вимагають, щоб покарали винних і посадили не тільки тих «тітушок», які були виконавцями, але й організаторів побиття, чиї прізвища всім відомі.

«Мене досі викликають на допити як свідка. Ми дослідили по світлинах, які я робила в той день, кожен мій крок. Де були, де стояли, що робили, куди пішли. Це був такий докладний аналіз подій, що я не розумію, що їм ще треба. Ті, кого в прокуратурі називають організаторами побиття, це просто «пішаки», ми всі розуміємо», — розповідає Марина Давидова, свідок побиття дніпрян 26 січня 2014 року.

Заступник прокурора Дніпропетровської області Олег Халін, який вийшов до активістів, заявив, що якщо у когось є неспростовні докази провини певних громадян, то в прокуратурі готові прийняти відповідні заяви і розпочати кримінальне провадження.


Теги статьи: Акции протестаМитингПрокурор

Дата и время 26 января 2016 г., 18:42     Просмотры Просмотров: 946
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.080877