АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 3°C
Днепр: 5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 6°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Від Революції Гідності до влади національного приниження

Від Революції Гідності до влади національного приниження
Від Революції Гідності до влади національного приниження

За критеріями геополітики нинішня влада найгірша у нашій новітній історії. Так, гірше оранжевого серпентарію Ющенко. Тоді все робилося кострубато, але хоч намагалися - і розбиратися зі злодійкуватими попередниками, і розвертатися до Європи.

Пише  на своїй сторінці у Фейсбук Роман Андреев.

І навіть гірше приблатненого кодла Януковича. Чекати від «двічі несудимого» цивілізаційних звершень було б настільки ж дивно, як лікувати зуби у Саші-стоматолога. Україна не рухається в Європу, а політично обертається навколо неї по сумній геостаціонарній орбіті. Тому що не може членом Євросоюзу бути несуверенних за фактом держава. Верховна Рада не стала генератором очищення і реформування країни. У ній не склалася впливова надфракційна група депутатів, заряджених на розвиток Революції Гідності за рахунок законотворчих і контролюючих функцій, про що говорилося ще в процесі виборів. Замість цього депутатів розтягнули по фракційним склепам, і більшість з них впало в звичний зомбі-режим голосувань по команді. Парадоксально, але позитив виявляється саме в парламентських стусани і бійках. Тому що це б’є по сакральності влади. А чим менше сакральної візантійщини, тим Європа ближче.

А Порошенко монетизує. Освоює падаючий актив України під гаслом «вичавити все». Маємо життєву історію боязкуватого самозакоханого хлопчика, що виріс в тіні старшого брата і під пресом суворого батька. Розуміння він зустрічав лише у матері. Тому звик вивертатися і брехати, щоб здаватися кращим. Боятися тих, від кого залежить, але із захватом тиранити, хто слабший. Хлопчика з віком винесло на самий верх. Але внутрішні установки залишились. Просто замість батька-деспота, здатного знищити, у нього Путін. А Меркель - замість співчуваючої матері, яка, якщо копнути, теж на боці батька. Обама - директор школи: лякаючий, але далекий. А ось тиранити Порошенко намагається всіх незгодних з його претензією на вседозволеність. Порошенко інстинктивно будує свою владу на трьох, ні, не китах, а гадах повзучих - страху, брехні, торгашестві. Так, здавалося, що в горнилі Майдану згорить все наносне, і на виході автоматично отримаємо чистий благородний метал. З’ясувалося, що шкідливих домішок більше, ніж передбачалося. Але вони не витримають нашої сонячної температури.


Теги статьи: ПорошенкоЮщенкоМайдан

Дата и время 01 февраля 2016 г., 10:35     Просмотры Просмотров: 1706
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
11 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.112098