АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 5°C
Днепр: 7°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 3°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Лещенко вимагає від Кличка ініціювати збори акціонерів «Київгазу»

Лещенко вимагає від Кличка ініціювати збори акціонерів «Київгазу»
Лещенко вимагає від Кличка ініціювати збори акціонерів «Київгазу»

Народний депутат України Сергій Лещенко звернувся до Київського міського голови Віталія Кличка з проханням повідомити причину затягування зборів акціонерів ПАТ «Київгаз» та вжити заходів реагування для ініціювання проведення зборів акціонерів ПАТ «Київгаз».

Про це йдеться у листі Сергія Лещенка до ГО «Екологічна варта України».


Причиною звернення народного депутата до мера Києва є кричуща ситуація в роботі головного газотранспортного підприємства столиці. Незважаючи на оновлення влади, головою правління ПАТ “Київгаз” досі залишається Сергій Горовий – зять Юрія Бойка, скандальновідомого через розкрадання державних коштів при купівлі так званих “вишок Бойка”, що стали символом корупції та безкарності. Керівництво “Київгазу” повністю провалило у 2015 році встановлення газових лічильників.
За результатами розслідування “Української політичної групи”, мер Києва Віталій Кличко має в цьому фінансову вигоду: кошти, які від мали надходити до столичного бюджету, готівкою надходять до кишені Кличка через директора департаменту комунальної власності КМДА Андрія Гудзя. Взамін за “чорний нал” Кличко та Гудзь робить вигляд, що не помічають, що 3 роки підряд до бюджету Києва не надходять дивіденди від діяльності ПАТ “Київгаз” і кошти за користування газотранспортною мережею. Це відверта корупція, її прикриває безпосередньо Київській міський голова Віталій Кличко.
При цьому Президент України Петро Порошенко, антикорупційне бюро, антикорупційна прокуратура та прокуратура міста Києва не реагують на звернення акціонерів і громадських організацій щодо розкрадання коштів.
Кияни в свою чергу збирають підписи під петицією https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1477 щодо ситуації з ПАТ “Київгаз” до Київської міської ради. Головні вимоги петиції: провести збори акціонерів ПАТ “Київгаз”, забезпечити випалту усім акціонерам, і перш за все – до міського бюджету дивідендів та звільнити голову правління ПАТ “Київгаз” Сергія Горового.

ОРД”


Теги статьи: Горовой СергейКличкоКиевгазЛещенко Сергей

Дата и время 01 февраля 2016 г., 15:34     Просмотры Просмотров: 1713
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.091786