АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 11°C
Днепр: 15°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 11°C
Львов: 14°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 14°C
Ровно: 12°C

Чому Заліщук протягувала у ВР корупційну схему?

Чому Заліщук протягувала у ВР корупційну схему?
Чому Заліщук протягувала у ВР корупційну схему?

"В Україні не узаконений лобізм. Тому, якщо народний депутат працює в комерційних інтересах – це злочин, це корупція.

Адже що таке легальний лобізм? Це в першу чергу відкритість інформації про те, що конкретний депутат працює на комерційний інтерес такого-то бізнесмена. Тоді можна об’єктивно оцінювати аргументи нардепа та приймати рішення аж до підтримки (адже інтереси бізнесу часто відповідають інтересам держави)", - пише у своєму блозі для сайту "Українська правда" народний депутат України Тетяна Чорновол.

"Однак у нас в країні в основному лобізм відбувається у шкоду державним інтересам, лобісти відстоюють приватні прибутки за рахунок втрат бюджету. Тому що вони не несуть жодної відповідальності, адже приховують на кого працюють. Особливо бридко, що при цьому депутати стверджують, що опікується державними інтересами, переживають за народ, асоціацію з ЄС, борються з корупцією тощо.

Мене це не просто обурює, а "драконить". До цього часу вершину цинічного злочинного лобізму для мене являв законопроект нардепа Юлії Тимошенко під знущальною назвою "Зниження цін на газ для населення" адже написаний він був в інтересах газодобувного бізнесу іншого нардепа Онищенка (Кадирова), який тільки в 2015 році не заплатив півтора мільярда податків в бюджет та намагався таку ситуацію легалізувати через ЮВ. Однак від того, що сталося минулого тижня мені стало ще сумніше. Адже комерційні інтереси у шкоду державним лобіювала політик нової генерації – Світлана Заліщук. (До речі, пишу я це на "Укр.правді", бо маю інформацію, що цю саму корупційну схеми ті самі особи будуть намагатися протягнути цього тижня).

А тепер детально про корупційну кухню за спиною "єврооптиміста".

Отже у минулий вівторок Світлана Заліщук в сесійній залі завалила голосування за законопроект про штрафи Антимонопольного комітету. Тому за підтримки чималої частини депутатів "Самопомочі" Заліщук вимагала, щоб закон був проголосований лише в тій редакції в якій СУД отримує право не лише визнати недійсним рішення АМКУ, щодо штрафу, а також на свій розсуд... змінити розмір штрафу.

Абсолютно очевидно, що це перетворить АМКУ з державного інструменту боротьби з монополіями у повний фейк. Це створить годівничку для суддів та юридичних фірм, які будуть обслуговувати оштрафованих суб’єктів господарювання. Це зменшення надходження в бюджет, адже зрозуміло, що якщо судді отримують цілком законне право зменшувати штрафи до символічних, вони будуть це робити і жодним апеляціями до совісті чи державних інтересів їх не зупиниш. І отже головний негативний наслідок – це "розгул" монополій без жодних інструментів стримування.

Навіщо "єврооптимісти" це роблять?

Навіщо "Самопоміч", яка найголосніше і небезпідставно кричить про люстрацію суддів, створює для них годівничку?

Можливо тому що це вигідно одному з депутатів "Самопомочі" Андрію Журжію?

Справа в тому, що Андрій Журжій до свого депутатства віддав 10 років життя юридичному департаменту "Фоззі груп", який належить мережа супермаркетів "Сільпо", "Фора", "Фоззі". В минулому році Антимонопольний комітет "впаяв" їм штраф в розмірі 78 мільйонів грн. за монопольну змову. Антимонопольний комітет встановив, що завдяки змові ціна на деякі продукти завищувалася в супермаркетах цієї мережі на 45 %.

Зараз "Фоззі груп" оскаржує в суді штраф. І вже видно, як легко в нашій країні з прогнилою судовою системою схилити конкретного суддю на користь конкретного бізнесу – суд вже виніс ухвалу, що розгляд відбувається в закритому режимі. Тобто публічного контролю не буде НІЯКОГО. Хоча особисто мені, як клієнту супермаркетів дуже цікаво було би дізнатися, як мене дурять. А якщо ми, нардепи, зараз додатково проголосуємо за норму Заліщук, впевнена під час закритого розгляду від штрафу АМКУ залишаться ріжки та ніжки.

Також слід зауважити, якщо зараз суд відмінить рішення АМКУ, комітет може дорослідувати змову та знову вимагати штраф.

А якщо ми проголосуємо за ініціативу Заліщук, і суд покарає "Фоззі-груп" суто символічно, АМКУ вже нічого не зможе, навіть оскаржити. Символічне покарання в дві копійки буде вважатися вичерпаним покаранням і фактично легалізує антимонопольну змову.

Очевидно саме через інтерес "Фоззі груп" Журжій організував на підтримку ініціативи Заліщук депутатів "Самопомочі".

Хоча треба сказати не він був розробником цієї норми, не він організував Заліщук – автори корупційної годівнички юристи фірми "Арцінгер". Для "Арцінгера" Журжій був лише щось на кшталт кнопочки, щоб включити підтримку "Самопомочі".

У "Арцінгера", на відміну від Журжія до питання штрафів Антимонопольного комітету системний підхід – юр.компанія цілеспрямовано відстоює право суду на корекцію суми штрафів задля отримання клієнтів. Адже ця юр.компанія вже давно інтегрувала в Антимонопольний комітет своїх юристів та широко піариться, як така, що "рішає" проблеми зі штрафами в АМКУ. Наприклад, зараз на сайті компанії висить новина, як її юристи допомогли великій фармацевтичній компанії уникнути штрафу Антимонопольного комітету.

Однак, якщо суди отримують механізми зменшувати штрафи, клієнтів стане куди більше і вирішувати їх проблеми стане куди легше. Саме тому партнер "Арцінгера" Лана Синичкіна вже довгий час відстоює ідею перегляду штрафів АМК судами.До речі, робить вона це на сторінці..."Української правди". Задля популізації лобістських проектів "Арцінгера" УП відкрила колонки всім бажаючим працівникам цієї юр.фірми. Це тому, що співпраця з Заліщук та Лещенком у юр. компанії "Арцінгер" також тісна та системна. Лещенко та Заліщук віддано підтримують всі законопроекти з під пера "Арцінгера", навіть якщо є вагомі аргументи, що вони не в інтересах держави, а в інтересах юридичного бізнесу, чи навіть в інтересах окремих особистостей з "Арцінгера" чи їх клієнтів з "колишніх". І їх ніяк не переконати! Це просто якась секта!!!

І це при тому, що юристи "Арцінгер" ніяк не "чистоплюї" в хорошому розумінні.

Немає жодних підстав їм безсумнівно довіряти. Адже в часи Януковича "Арцінгер" обслуговував лохотрон Каськіва. Після Майдану юристи Арцінгера зберегли 2 млрд. грн. для Клюєва в темі "зелених тарифів". Після трагедії під Іловайськом захищали інтереси "Роснафти". У мене є відомості з податкової, що підтверджують роботу з вище перерахованими клієнтами.

Це легко перевірити Лещенку, Заліщук, депутатам "Самопопочі". Чому вони цього не роблять? Чому так легко "Арцінгер" організовує у ВР підтримку всім своїм комерційним "хотелкам", особливо серед депутатів у ВР, хто хоче виглядати чистим?

Мені здається тому, що є важелі впливу.

Перше, через Садового. На сайті "Арцінгера" можна знайти повідомлення, що в 2012 році юр.фірма "Арцінгер" обслуговувала не лише СКМ Рената Леонідовича, а також допомагали Садовому в питаннях "Євро 2012". При чому безкоштовно!!!Друге – політики нової генерації у ВР досить вразливі через брак досвіду, особливо в юридичній сфері. Отож досвідченним юристам легко формувати їх думку і нажаль зараз в авторитеті – спільнота з Асоціації правників України.

Це добре проглядається через нашу історію з законопроектом про штрафи для АМКУ.

Як я вже писала ініціатива Заліщук передати судам право зменшувуати суму штрафу АМКУ подобається нардекпу Журжію -вихідцю з бізнес-групи "Фоззі".

І тут цікаво, що юристи, які захищають інтереси "Фоззі груп" в позові проти Антимонопольного комітету, всі є членами Асоціацій правників України -АПУ.

Сам Андрій Журжій до свого обрання депутатом також був членом правління АПУ. А разом з ним членом правлінення АПУ був Тімур Бондарєв- керуючий партнер та засновник "Арцінгера", який юзає "єврооптимістів".

А Президентом у них був... Денис Бугай.

Це той самий Бугай, що отримав прізвисько "адвокат диявола", за теЮ що був підручним "золотого хлопчика" Сергія Курченка. Він був скрізь – супроводжував схеми по несплаті податків, керував "Брокбізнесбанком" через який проганялись кошти у схемах, керував тітушками під час "віджиму" будинку вчительки Ніни Москаленка. Після Майдану він навіть сидів у СІЗО по справі Курченка.

Під час Майдану його роль була досить неоднозначною, адже він приходив на Майдан з пропозицією юридичної допомоги, а його тесть Сергій Ганжа в цей же час керував в СБУ департаментом "Т", відповідальним за спецоперації проти опозиції.Бугай керує рейдерами під будинком вчительки Москаленко

Однак я відволіклася, повернуся до теми -продовжу далі баладу про керівні органи АПУ. Наступне відоме прізвище -Ігор Шевченко. Цей прославився вже в постмайданівські часи – в корупційних схемах на посаді міністра екології та в історії с польотом на відпочинок на літаку згадано вище Онищенка-Кадирова.

А тепер головна сенсація -вони, Бугай та Шевченко, залишаються президентами АПУ до сих пір! І це після всього що було, після того, як багато чого стало відомим?!Зокрема, весною 2015 року!!! члени АПУ знову вибрали Бугая Президентом, як найдостойнішого. Те що від Бугая тхне "душком" Курченка – символа української корупції нікого не зупинило! А це може означати одне – який піп такий і прихід.

Тому я взагалі не розумію все, що відбувалося далі. Зокрема, коли АПУ літом 2015 року проводило захід у Львові його освітили своєю присутністю мер Львова Садовий, нардеп Самопомочі Журжій, Тімур Бондарев керуючий партнер "Арцінгеру", Сергій Шкляр заступник міністра юстиції -попередньо партнер "Арцінгера".Їх чомусь зовсім не турбувало, що погано тхне, і що в країні після Майдану вони зобов’язані блюсти чистоту шкурки. Особливо, це стосується Бондарєва, який на той час також став членом правління авторитетної антикорупційної організації Трансперенсі інтернешнл. Чи може "антикорупціонери" бруду не бояться?

Очевидно не бояться, бо далі взагалі сталося таке, що... "на голову не налазить". Коли екс-партнер "Арцінгера" нині замгенпрокурора Віталій Касько також близький до АПУ звів разом Бугая та свого друга...Сакварелідзе. Звів їх так близько, що вони навіть разом виходили на спільну прес-конференцію. Там "адвокат -корупція" розказував, як він буде допомагати антикорупціонеру Сакварелідзе відбирати працівників прокуратури майбутнього.Сакварелідзе та Бугай на спільній прес-конференціїУ Бугая в АПУ дуже раді за призначення свого Каська

А тепер потягнемо ниточку далі. В темі штрафів АМКУ юристи Арцінгера легко знайшли ключик до "єврооптимістки" Заліщук, тому що для неї давно є авторитетним виходець з "Арцінгера", близький до Бугая, заступник генпрокурора Віталій Касько.

Можна знайти безліч прикладів у відкритій мережі, як Касько ставить завдання нардепу Світлані Заліщук...Описане вище (зв’язки, впливи), по-суті, є конкретним кулінарним рецептом конкретної корупційної ініціативи у ВР – вищій пілотаж (адже корупційна схема проводиться через антикорупціонерів). Проте не хочу узагальнювати і цим ображати...

Важливо, щоб в ситуації з законопроектом про штрафи АМКУ, всі нардепи, яких використали з комерційною метою меткі юристи, зрештою розібралися і прийняли державницьке рішення. І перестали сліпо виконувати "бізнес хотелкі" тих хто, їх вже раз проюзив...", - зауважила пані Чорновол.

http://ukrreal.info/


Теги статьи: АрцингерЧерновол ТатьянаЗалищук Светлана

Дата и время 01 февраля 2016 г., 19:48     Просмотры Просмотров: 2054
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

«Росатом» або хто виключає нашу «атомку»
Когда меня называют "ватой", это обижает, - и.о. директора ГБР Соколов
Соколов о деле против Чорновол: Не ожидал, что поднимется такая волна и все решат, что ГБР будет расследовать всех майдановцев

Ермак заявил о создании общественного совета по резонансным делам, чем встревожил западных наблюдателей
Чорновол по решению суда лишилась удостоверения на наградное оружие
Чорновол: показово, що в моїй справі Майдан названий "масовими заворушеннями"

Под масками «слуг народа» к власти пришел антимайдан, все те, кто был соратниками Януковича, – Федина
Николай Тищенко организовал избирательный штаб в ресторане «Велюр»
Черновол нашла в уголовном деле против нее руки Путина

Суд принял новое решение по Черновол: экс-нардепа подозревают в убийстве
Кличко пришел поддержать Чорновол, находящуюся под домашним арестом
ГБР подделало документы в уголовном производстве, - адвокат Козаченко о деле Чорновол

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.983917