АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 2°C
Днепр: 5°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 2°C
Львов: 5°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Недоторкані друзі Шокіна: Справу “діамантових прокурорів” розвалюють під тиском ГПУ

Недоторкані друзі Шокіна: Справу “діамантових прокурорів” розвалюють під тиском ГПУ
Недоторкані друзі Шокіна: Справу “діамантових прокурорів” розвалюють під тиском ГПУ

“Діамантові друзі” Віктора Шокіна можуть уникнути покарання через вплив Генпрокурора.

Справа одіозних “діамантових прокурорів” заходить у глухий кут і розвалюється під впливом Генерального прокурора Віктора Шокіна. Про це ІНФОРМАТОРповідомили інсайдери ГПУ.

За два роки нова влада лише імітує бурхливу діяльність у боротьбі з казнокрадами-“папєрєднікамі”, але реальних “посадок” злочинців як не було, так і не прогнозується найближчим часом. ГПУ неодноразово нахвалялось сотнями кримінальних справ проти Януковича і його оточення, але вся країна бачила як виправдали і звільнили від відповідальності Єфрємова і Лукаш (у яких наразі немає депутатської недоторканості). Ще більш скандально розвивається судовий процес над одіозними “діамантовими прокурорами” – Шапакіним і Корнійцем. У ЗМІ останнім часом неодноразово зазначали, що справа цілеспрямовано розвалюється.

Затримання одіозних корупціонерів нагадувало голівудський бойовик – півмільйона “зелених”, діаманти, які прокурори видавали за “камінці для рибок”, цілий набір печаток і документів. Як виявилось, гучне затримання відбувалося всупереч Віктору Шокіну, і одразу ж після оприлюднення він почав докладати усіх зусиль, щоб розвалити справу. І його стараннями це вже майже вдалося зробити – у новому році справу відправили до одіозного Печерського суду, який, як відомо, контролюється у телефонному режимі  керівництвом ГПУ. Однак, судді відмовились розглядати гучний процес, і вирішили не брати на себе зобов’язання у такій гучній справі.

Логіка такої поведінки зрозуміла: кілька років поспіль у суспільстві Печерський суд демонізувався через гучні і явно корупційні процеси, а після нинішніх політичних розправ над опонентами влади судді опинилися під пильною увагою громадськості. Засудити двох довірених корупціонерів Шокіна не кожен наважиться, а якщо їх посадять – то вони усе про всіх розкажуть, і тоді біда прийде до усіх. Тому, печерські судді спробували “відфутболити” рішення на Апеляційний суд із запитом хто має розглядати цей процес. І ті знайшли вихід із ситуації, почавши розвалювати справу: прокурори у обвинувальному акті записали, що речові докази вилучили на неіснуючій вулиці – Фізкультурній у Голосіївському районі. Через цю помилку у матеріалах слідства усю справу хочуть закрити.

На процесі також виявилось, що дружина одного з діамантових прокурорів – Світлана Корнієць досі працює у прокуратурі (обіймає посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення) і користується близькими зв’язками з родиною Шокіних. Сторона обвинувачення на процесі повідомила, що Світлана Корнієць влітку 2015 року надіслала смску дружині Віктора Шокіна з проханням про допомогу. Однак, на слідство і судді чомусь не звернули на це уваги. А справу тепер перенаправили до Вищого спеціалізованого суду. Скільки там її розглядатимуть – невідомо. Але зрозуміло, що судовий процес затягують.

Заступник генпрокурора Віталій Касько, який курує справу, неодноразово заявляв у ЗМІ, що влада приймає усіх заходів, щоб розвалити цю справу. За його словами, суди спеціально затягують процес, який можна легко довести до логічного кінця за 5-6 місяців.

Підтведження цього слугує те, що вже четвертого січня цього року Корнієць заявив, що “Верховний суд його виправдає через два-три роки”. Він уже упевнений у тому, яким буде рішення суддів у його справі і видав журналістам свої плани на майбутнє: “Вони сподіваються, що підконтрольні їм Печерський і Апеляційний суди Києва під сильним тиском візьмуть вигідні їм половинчасті рішення. Поки Верховний Суд нас виправдає остаточно, пройде 2-3 роки”. Також він підкреслив, що докази його провини відсутні.

Отже, такі самовпевнені заяви спіймані на гарячому корупціонери не могли б оприлюднювати, якби не знали, що за ними стоїть потужна підтримка. А відтак, за цього політичного режиму одіозних корупціонерів навряд чи засадять, навіть якщо з посади генпрокурора знімуть одіозного Віктора Шокіна, який так заступається за своїх “діамантових друзів”.

informator.news


Теги статьи: ГенпрокуратураШапакин ВладимирКорниец Александр

Дата и время 01 февраля 2016 г., 22:45     Просмотры Просмотров: 1437
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Прокуратура должна предъявить Саакашвили обвинения в ближайшее время - адвокат
"Юра – продажная шкура". Участники марша пришли под Генпрокуратуру
Саакашвили задерживали Аброськин и Кулик - СМИ

Прокуратура ще не надала захисту Саакашвілі документів щодо запобіжного заходу - адвокат
Банкир Курченко, московский агент и "Север" из Донецка. В чьих руках находится сейчас судьба Саакашвили
Сарган: Подпись Саакашвили под заявлением — фейк. Адвокат опроверг

Депутата Запорожского облсовета жизнь не учит: его повторно оштрафовали за коррупцию
В Украине идет охота на борцов с коррупцией — Deutsche Welle
Опубликовано постановление прокурора о задержании Саакашвили

Аtlantic Сouncil: Так что же все таки происходит в Украине?
Журналист: Скорее всего «пленки Саакашвили» ГПУ получила от ФСБ
Прокуратура потребует для Саакашвили домашний арест

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.103784