АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 21°C
Харьков: 21°C
Днепр: 23°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 21°C
Львов: 19°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 21°C
Ровно: 21°C

У ЛНР скасовують пільги на проїзд, побоюючись соціального вибуху - Снєгирьов

У ЛНР скасовують пільги на проїзд, побоюючись соціального вибуху - Снєгирьов
У ЛНР скасовують пільги на проїзд, побоюючись соціального вибуху - Снєгирьов

З першого вересня 2015 року на територіях тимчасово окупованих районів Луганської області постановою т.зв."Ради Міністрів" ЛНР були скасовані пільги на проїзд у міському та приміському автотранспорті.

Цей крок "уряду" ЛНР пояснювався важким економічним станом самопроголошеної республіки і бажанням уникнути транспортного колапсу у випадку зникнення транспорту з міських і міжміських маршрутів.

Згідно з розпорядженням «Радміну ЛНР» право безкоштовного проїзду в автомобільному та електричному транспорті загального користування регулярного міського та приміського сполучення мали учні 1-11 класів та співробітники "прокуратури" і т.зв. МВС ЛНР.

Примітно, що своє право на безкоштовний проїзд співробітники т.зв.МВС ЛНР пояснювали посилаючись на п. 25 ст. 11 Закону України «Про міліцію» та реалізацією їх законного права на безкоштовне користування всіма видами громадського транспорту міського, приміського і місцевого сполучення (крім таксі), а також попутним транспортом.

Лише 15 січня 2016 року щоби уникнути соціального вибуху після набрання чинності наказу енергетичного комітету самопроголошеної ЛНР «Про встановлення тимчасових тарифів на перевезення пасажирів і багажу пасажирським автомобільним транспортом" про подорожчання проїзду, на апаратній нараді Радміну самопроголошеної республіки Ігор Плотницкий доручив розробити зміни і скасувати діючі згідно українського законодавства пільги на проїзд для працівників органів прокуратури і МВС ЛНР.

Дмитро СНЄГИРЬОВ


Теги статьи: ЛьготыЛНР

Дата и время 03 февраля 2016 г., 11:26     Просмотры Просмотров: 957
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.069539