АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -3°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -6°C
Львов: -4°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

ПРОЕКТ«СТІНА», АБО РЕКЛАМНИЙ БОРД ЯЦЕНЮКА

ПРОЕКТ«СТІНА», АБО РЕКЛАМНИЙ БОРД ЯЦЕНЮКА
ПРОЕКТ«СТІНА», АБО РЕКЛАМНИЙ БОРД ЯЦЕНЮКА

Пам’ятаєте як позаторік прем’єр піарився на «Стіні»? Обіцяв, що за півроку наш кордон буде суперзахищений новітніми фортифікаційними спорудами та системами спостереження. Потім строки різко зросли до трьох років, щоб якнайдовше мати корупційну годівницю зі стратегічного будівництва. Проект недешевий – 4 мільярди гривень. І багатоскладовий – з десятками підрядників і субпідрядників. 

Що маємо? Замість «розумного паркану» - рекламний щит прем’єра. Відомий із радянських часів слоган «граница на замке» - досі актуальний. Однак замок іржавий і на поламаних воротах. Таку картину й досі можна зустріти на пунктах перетину між Україною та Росією. І не на окупованих територіях! Певно уряд чекає, щоб неконтрольована ділянка кордону розширилася з 409 кілометрів ще на кілька сотень.

Зволікання – це втрачені життя, це контрабанда. Коли нарешті зведуть захисний мур, рови, вали, зроблять електронний контроль? А сотні  мільйонів гривень уже витрачені.

Я звернувся із запитами до Кабміну, Мінфіну і Держприкордонслужби  та вимагатиму створити парламентську ТСК з проекту «Стіна» чи «Європейський вал». Українці мають знати скільки і на що пішло державних коштів, де обіцяні укріплення і інженерні споруди, коли нарешті ворог не пройде. Бо на кордоні не видно стіни, а за корупційною стіною не видно уряду.

Так, ми часто реєструємо тимчасові слідчі комісії, однак Рада не дає їм ходу, бо пальянс політичних сил поки став стіною навколо Яценюка. Однак коли вона впаде – у парламентарів буде вже напрацьований нами пакет ТСК, які по цеглині рознесуть корупційну фортецю Арсенія Петровича.

І, до речі, пропоную в проект включити важливу функцію – не тільки не впускати ворогів до нас, а і не випускати владних злодіїв із України. 

/blog.poltava.to/


Теги статьи: ЯценюкСтенаПроект Стена

Дата и время 04 февраля 2016 г., 10:21     Просмотры Просмотров: 2541
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.182188