АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -8°C
Днепр: -4°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -9°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -3°C

Автор неправдивого фільму про Майдан і сам вже не радий, що прислужився "кремлівським пацанам" - Карпа

Автор неправдивого фільму про Майдан і сам вже не радий, що прислужився "кремлівським пацанам" - Карпа
Автор неправдивого фільму про Майдан і сам вже не радий, що прислужився "кремлівським пацанам" - Карпа

Мене вже хіба друзі з Меланезії не спитали, що у нас із тим клятим фільмом на Каналі Плюс. Всіх відсилала до звернення нашої амбасади, що було опубліковано за кілька днів до виходу в ефір цього висєра імені пошуку сенсацій і теорії змови.

Морейра - автор кіна - і сам перше був не радий, шо на шару прислужився кремлівським пацанам в якості інструменту пропаганди. (Тепер він каже, шо же не регрет рєн, канєшно). Але казати, що жертви в Одесі загинули через своє російське походження - це вже, вибачте, дискурс рівня тітушки і баби-клікуши.

Французькі журналісти з Le Monde, Liberation, Le Figaro, Mediapart та інші теж доволі швидко і масовано стали на захист принципів обєктивної журналістики. Бо, вибачте, вклеювати фотожабу з портретом Гітлера і дублювати слово "Прівєт" фразою "Хай Гітлєр" у кіні - це ну ващє не рівень і не ком іль фо.

Після всіх заяв і довгих дискусій на тему спливли ще деякі пікантні подробиці: певні кадри в цьому кіні були, мяко кажучи, позичені з фільмів інших документалістів. Без дозволу. ну тут вже хай вони між собою розбираються з приводу авторських прав і "стидно, батєнька". А ще перекладачка, що "всліпу" допомагала Морейрі розписувати озвучки інтервю, в шоці від того, як ці тексти покромсали і поклеїли так, аби було "удобнєнько" за вуха попритягати те, що було в ажанді автора фільму з самого початку.

Так шо ще чекає дядька ата-та, відчуваю.

Karpa Irena


Теги статьи: Карпа Ирена

Дата и время 06 февраля 2016 г., 15:51     Просмотры Просмотров: 1613
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
16 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.921421