АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -6°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -6°C
Львов: -8°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -6°C
Ровно: -5°C

Українських фронтовиків прирівняли до тварин, – Білецький про заборону бійцям заходити в їдальні та кафе Маріуполя

Українських фронтовиків прирівняли до тварин, – Білецький про заборону бійцям заходити в їдальні та кафе Маріуполя
Українських фронтовиків прирівняли до тварин, – Білецький про заборону бійцям заходити в їдальні та кафе Маріуполя

На днях міська рада Маріуполя зробила безпрецедентну пропозицію.

Озвучений т.зв. «Меморандум» між міською радою, військовими, новою поліцією та учасниками малого й середнього бізнесу був прийнятий керівництвом силовиків.

Згідно з ним, у прямому сенсі, – кожного українського військовослужбовця прирівняно до статусу собаки і відмовлено у праві входу в будь-який заклад харчування міста. У разі ж «проникновения указанных лиц» – необхідно повідомляти про це поліцію.

У ганебному документі захисники Вітчизни названі «лицами с явной принадлежностью к военизированным формированиям». Хтось може подумати, що мова йде про працівників приватних охоронних фірм або й більше – про ДНР-івських бойовиків. Але це не так!

Заборона стосується саме українських бійців. Десятки, а може вже й сотні з них, проводячи відпочинок у офіційних звільненнях, за кілька минулих діб зазнали ганебних відмов у обслуговувані та були видворені з закладів харчування. Підставою став прийнятий місцевою владою «Меморандум». Абсолютно не припустимо, щоб купка покидьків – перефарбованих регіоналів на чолі з мером Бойченком цинічно знущалася над українськими військовими. Це відбувається у прифронтовому українському місті, звільненому та захищеному ціною сотень молодих українських життів, у місті, чий спокій захищає той самий військовик, якому як тварині вказали, що його місце на вулиці!

Якщо командування підписує цей обурливий «Меморандум» , якщо боєць обмежений статутом і дисципліною у захисті своєї гідності, то українська громадськість має стати на захист військовиків. Громада має поставити таких можновладців-ренегатів на місце, а ще краще, – вказати їхнє місце на тій таки вулиці, куди вони видворяють фронтовиків.

У разі, якщо дія цього «Меморандуму» не буде негайно припинена – ми, українці, це зробимо самі!

P.S. – зараз текст «Меморандуму» направлений до юристів на предмет правового аналізу порушень конституційних прав військовослужбовців. У разі неприпинення дії «Меморандуму» в частині, що стосується військовослужбовців, ми будемо проводити протести, у тому числі – блокування роботи мерії.

Андрій Білецький


Джерело: azov.press

http://theformat.com.ua/


Теги статьи: БилецкийБойцы АТОМариуполь

Дата и время 06 февраля 2016 г., 17:02     Просмотры Просмотров: 1768
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.062164