АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 13°C
Днепр: 14°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 13°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Георгій Тука: Сєвєродонецька Санта-Барбара

Георгій Тука: Сєвєродонецька Санта-Барбара
Георгій Тука: Сєвєродонецька Санта-Барбара

Чергова історія про Слона і Моську. Отже, «Сєвєродонецька Санта-Барбара» — кумедна історія, яка демонструє сучасні «політичні технології» у всій їхній красі.

Уранці зайшов до мене мер міста Валентин Казаков. Обговорили кілька робочих питань. Укінці зустрічі Валентин мені каже:

— Тут працює група з «Інтера». Хочуть взяти коментарі щодо ремонту мостів. Ви не хочете прокоментувати?

— Гм… Мости ваші (тобто — міста), бюджети ваші, проекти ваші. Область до цього проекту стосунку не має. Що я тут можу коментувати? Якщо буде потрібна якась допомога — звертайтесь, підтримаю.

На цьому й завершили розмову.

Аж приносять мені флешку із записом програми одного з місцевих каналів: «Георгію Борисовичу, подивіться». Подивився…

Комедія під назвою «Викривач». На жаль, не знаю, як викласти саме відео, тому — короткий зміст сюжету. Навколо Сєвєродонецька є чотири мости, які потребуть ремонту. За висновками мерії та фахівців. І ось, ДЕПУТАТ (підкреслюю — депутат) міської ради пан Бутков розповідає журналістам детективну історію про те, як мер міста Козаков розповідав пану Буткову, що ці мости — це «проект Туки». І головна мета — не ремонт мостів, а крадіжка бюджетних коштів Тукою.

Отже: мости — міські, кошти — міські, проекти — міськи. А краде Тука! Як каже губернатор сусідньої Донецької області Павло Іванович Жебрівський: чи він вкрав, чи у нього вкрали — невідомо. Але факт крадіжки був! )

А тепер — найцікавіше. Персоніфікуємо цей сюжет. Місцева телекомпанія, яка видала його, належить… одному з відомих функціонерів ШлакоБлоку пану Дунаєву. Тому самому, який на мітингу називав терористів «нашими героями». Бо украв склозавод — який я зараз намагаюсь повернути державі.

Узагалі, пан Дунаєв — талановитий Остап Бендер. Про його «подвиги» на ниві залучення інвестицій ще буде сюжет. В прокуратурі. І про те, як пан депутат украв комунальну телекомпанію  — також буде сюжет, і теж у прокуратурі.

На телесюжет «про мости» невеличкої місцевої компанії миттєво відреагував… телеканал «Інтер» ).

Пан Бутков — не просто ДЕПУТАТ міської ради від ШлакоБлоку! Пан Бутков — невдалий секретар міської ради! Чому невдалий? Бо поспішаючи зайняти омріяне ним крісло, цей персонаж не просто «придбав» голоси «Батьківщини», Радикальної партії, «Нашого краю» та БПП. Порушуючи всі норми регламенту та нехтуючи всіма нормами закону, пан Бутков усівся в крісло — «забувши», що він є засновником десь 20-ти підприємств, які висмоктують з міського бюджету чималі кошти.

Якщо група «Інтера» пройдеться містом із запитанням: «Хто такий Ігор Бутков?» — в мене є відчуття, вони отримають від містян приблизно такі коментарі:

власник «похоронної команди» (за рахунок міського бюджету);

відомий «обнальщик»;

«геній» упорядкування кіосків у місті.

І ось такий колоритний персонаж вирішив погратись у політику, залізши в крісло секретаря міської ради. Перше, що спробував зробити «похоронних дєл мастєр», — задовольнити всі «хотілки», призначивши мерові міста Козакову аж сімох (!) заступників. Наступним кроком пан Бутков, вчергове нехтуючи вимогами закону та здорового глузду, спробував ПРИЗНАЧАТИ (!) мерові заступників на власний розсуд. Тобто віднині не мер пропонує на затвердження своїх двох (!) заступників, а пан Бутков призначає своїх сімох ).

Упершись лобом в «Протокол про корупцію» і вилетівши з такого м’якого крісла, пан Бутков вирішив нанести удар у відповідь. ВІн намагається організувати в міськраді процес недовіри меру міста. Тому самому, який відмовився від сімох заступників і не захотів погоджувати на посаду секретаря ради пана Буткова.

Таким чином пан Бутков&Со намагається примусити мера Казакова погодитись на дурнуваті вимоги.

До чого тут Тука? До того, що саме я відкрито вимагаю від правоохоронців провести розслідування щодо економічних злочинів на Луганщині. Починаючи від крадіжки Новоайдарського елеватора, афери зі склозаводом «Прогрес», постійних крадіжок з бюджету коштів у сфері ЖКГ, корупції у автоперевезеннях тощо. Ні для кого не секрет, що за всіма цими оборутками нахабно стирчать вуха «батьків Луганщини» — діячів із ШлакоБлоку.

До того ж, я відверто називаю депутатів від проукраїнських партій, які миттєво об’єднались навколо аферистів зі ШлакоБлоку, — «політичними повіями». А як їх ще можна називати?

Отже: чи він вкрав, чи у нього вкрали…) Мабуть, наступним кроком (за жанром) має бути репортаж пана Буткова про «віджаті» мною ресторани, таксі, кар’єр та… про повій із кільцевої дороги!

P.S. Отаке! Отримав посилання в приват.

Скажу автору: мій внутрішній голос підказує, що в фігуранта вашого листа-звернення підвищився тиск. Мені здається, що певні служби провели обшуки в кількох фірмах та помешканнях «похоронного короля». Може, секретар-невдаха змінить місце проживання із комфортного катеджу на жорсткі нари? Хто знає…

Гм… навіть не очікував, що цей персонаж — такий відомий у мережі: тут тобі й відкати, і земельні афери, й траспортні відкати, і обналічка. Талановита людина!

А ще мій внутрішній голос підказує, що невдовзі тиск може підскочити у деяких «бізнес-партнерів» нашого героя. А «партнери» ці — місцеві політичні Бонапарти, які торгують своїми «поліnичними повіями» в місцевих радах. Уявляю, який лемент піднімуть «партійці»!

Джерело: George Tuka


Теги статьи: Тука Георгий

Дата и время 06 февраля 2016 г., 18:42     Просмотры Просмотров: 1302
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.075266