АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 6°C
Днепр: 8°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 3°C
Львов: 4°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Пшонкін Чижиков все клює…

Пшонкін Чижиков все клює…
Пшонкін Чижиков все клює…

Прочитав на «Українській правді» хвалебний допис Павла Шеремета про такого собі Чижикова – президента Торговельно-промислової палати України. Взагалі-то подібні опуси мають публікуватись з позначкою «реклама». Але співмешканцю Олени Притули дозволяється безперешкодно розміщувати заказушну срань під виглядом журналістики.

Якщо хто не бачив – зверніть увагу, це вже друга рептилька Шеремета з описом неймовірних чеснот пана Чижикова:

http://www.pravda.com.ua/columns/2016/02/5/7097996/

Що ж це за Чижиков і де він бере гроші, щоби оплачувати публікації в «Українській правді» (наскільки я знаю, Притула подібні рекламні оди менше, ніж за 30 тис. доларів, не розміщує)?

Геннадій Чижиков – це людина з найближчого оточення колишнього генпрокурора України Віктора Пшонки, бізнес-партнер і довірена особа дружини Пшонки, Ольги, з якою Чижиков йде разом по життя з початку 90-х років минулого століття.

Попервах Геннадій Чижиков і Ольга Пшонка – ще коли Віктор Павлович працював на посаді прокурора Краматорська – вели спільний бізнес на базі Краматорського відділення Торговельно-промислової палати України. Після того, як Пшонка став заступником прокурора Донецької області, Чижиков і дружина Пшонки прибрали до свої рук обласну ТПП: Чижиков став президентом Донецької ТПП, дружина Пшонки – його перший заступник. Про те, що вони там коїли можна розповідати довго й, бажано, під протокол. Бісились з жиру до такого ступеню, що навіть побудували власну церкву при ТПП – вже не знали, куди дівати гроші.

Той, хто обізнаний, чим займається Торговельно-промислова палата України, уявляє, які гроші обертаються під машкарою цією, начебто, неприбуткової організації. Товарні експертизи, усілякі висновки, оцінки митної вартості, арбітраж – все це приносить колосальні кошти, значна частина яких досі йде на поповнення сімейного бюджету Пшонок.

Після втечі Януковича Чижиков лише розширив свій бізнес, зокрема – шляхом видачі довідок підприємствам окупованого Криму про те, що їхня продукція походить з України й тому не підпадає під міжнародні санкції.

Ще одна стаття доходу Чижикова – це видача шенгенських віз ватажкам терористичних угруповань зі Сходу України. Процитую свій колишній допис, в якому я розповідав про те, що в окупованому Донецьку діє почесне консульство Франції, яке очолює Чижиков:

«Думаю, не відкрию секрету, якщо скажу, що сімейне життя колишнього генпрокурора Віктора Пшонки тривалий час вирувало в трикутнику: він сам, його дружина Ольга та друг родини, бізнес партнер і довірена особа Геннадій Чижиков. Коли наприкінці 2003 року прокурор Донецької області Віктор Пшонка був уперше призначений заступником генпрокурора, до Києва він переїхав сам, залишивши дружину в Донецьку під наглядом Чижикова, з яким Ольга вела чималий спільний бізнес, а також разом працювала в обласній Торговельно-промисловій палаті.

Але кілька років тому в цю дружну родину увійшов четвертий – посол Франції в Україні Ален Ремі, який відбив Чижикова у Ольги. У 2012 році Ремі для свого друга Чижикова відкрив у Донецьку почесне консульство Франції на базі Торговельно-промислової палати. Почесним консулом Чижиков залишився й після того, як у лютому 2013 року перебрався на проживання до Києва, де очолив Торговельно-промислову палату України (залишившись почесним президентом Донецької ТПП, віце-президентом якої з правом першого підпису до цього дня є Ольга Пшонка).

Почесне консульство Франції в Донецьку не було закрито й після окупації регіону російськими бойовиками. Навпаки – роботи значно побільшало, оскільки тепер терористи з числа українських громадян масово долучаються до європейських цінностей: свої закордонні паспорти вони возять до Києва Чижикову, а вже почесний консул передає їх в посольство Франції та забезпечує відкриття шенгенських віз. Після чого паспорти повертаються в Донецьк, звідкіля їхні власники потрапляють до Парижа через Москву.

Зовсім недавно Ален Ремі був відкликаний з Києва, на його місце з Франції прибула Ізабель Дюмон. І хоча вона в інтимних стосунках з з Чижиковим не помічена, так зване почесне консульство в закривати не збирається».

Звісно, з липня 2015 року Чижикову стало значно складніше допомагати терористам – у зв’язку з необхідністю особистого подання заяви на отримання шенгенської візи. Але враховуючи те, яку кількість 5-ти річних шенгенських віз він допоміг отримати землякам у 2014 і перший половині 2015 року, на найближчі роки проблем з відвідуванням Європи у активістів ДНР немає.

Втім, не може не радувати те, що останнім часом Чижиков не тільки фінансує свою колишню подругу Ольгу Пшонку, але й матеріально підтримує сім’ю власниці «Української правди». Але все ж таки було б непогано, щоби дописи свого співмешканця Притула публікувала з плашкою «на правах реклами».

Володимир Бойко, ФБ


Теги статьи: ЧижиковЧижиков ГеннадийБойко Владимир

Дата и время 06 февраля 2016 г., 23:15     Просмотры Просмотров: 1784
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Владимир Бойко: «Неужели за полтора года Луценко не смог прочитать одну статью из КПК?»
Руководство ГПУ хотело закрыть дело, касающееся Пшонки и его сына - адвокат
Владимир Бойко: «Пребывание Луценко во главе ГПУ навсегда останется в анналах»

Заработала в НАБУ? Стало известно о богатствах "агента Катерины"
Владимир Бойко: «Не понимаю, почему нардеп так переживает из-за задержания сына»
Владимир Бойко: «В Украине нет генерального прокурора»

Втрачена воєнна розвідка – без перспектив на покращення
Владимир Бойко: «Теперь в Украине некому расследовать преступления чиновников и нардепов»
Владимир Бойко: «Саакашвили не рассказали, что нужно декларировать расходы и доходы»

Бойко: "Порошенко мало дипломатических скандалов?"
Владимир Бойко: «К реформе полиции Аваков не имеет никакого отношения»
Владимир Бойко: «Уверен, что Луценко отведет жену в НАПК, чтобы она дала показания»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.058564