АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 6°C
Днепр: 6°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 3°C
Львов: -1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Голова РДА на Полтавщині має бізнес у Росії

Голова РДА на Полтавщині має бізнес у Росії
Голова РДА на Полтавщині має бізнес у Росії

«Бішофітник» Перепелиця має бізнес у Росії ?

Україна, несучи мільярдні збитки від російської агресії, втрачає найвідданіших синів-захисників, вводить економічні санкції щодо сусідньої держави. І в той же час знаходяться цинічні псевдопатріоти, які в полум’яних промовах розпатякують про підтримку наших бійців, участь у Революції гідності, а самі тихенько ведуть бізнес у Росії.

Одним з таких лицемірів виявився голова Решетилівської райдержадміністрації Роман Перепелиця, призначенець Президента України Бішофітник 2Петра Порошенка, депутат Решетилівської районної ради, перший номер у списку БПП «Солідарність». Той самий, якому решетиляни свого часу піднесли «інаугураційного» гарбуза.

Якби вони тоді знали, що майбутній очільник району виявиться таким дволиким, то гнали б його до самої Полтави аж у кабінет його патрона, заступника голови ОДА Андрія Пісоцького.

Чому приходимо до такого висновку?

Як відомо більшості наших читачів, між роботою в спецслужбі та нинішнім головою РДА Перепелиця встиг побувати виконавчим директором одного з товариств, «скопіювавши» технологію якого та переманивши кадри, створив  свою фірму. Під час призначення головою РДА був змушений вийти зі складу засновників, вписавши замість себе дружину, але адреса реєстрації підприємства залишилася домашньою.

Підтвердженням його непорядності у веденні бішофітного бізнесу є рішення адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, яке оштрафувало ТОВ «Полтавський Бішофіт» на 17 тисяч гривень за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Здавалося б, пора одуматися. Але ж ні! ТОВ «Полтавський бішофіт», як з’ясувалося недавно, вже називає себе «компанією» і навіть відкрило філії в Росії та Білорусі.  Не вірите? Відкрийте офіційний сайтhttp://poltavski-bishofit-tov.all.biz/contacts#branches

На ньому наочно переконаєтеся, що вірнопіддані пана Перепелиці мають, зокрема, філію у м. Реутов у Підмосков’ї під назвою ТОВ «Максфарм». Скільки і якого товару туди постачають з Полтави, скільки і яких податків, зароблених на полтавській продукції, сплачують у російський бюджет, нам невідомо.

Це запитання хочемо переадресувати голові Полтавської облдержадміністрації Валерієві Головку, в команді якого пригрівся такий цінний «фахівець», як Роман Перепелиця.

Знаємо, що Валерій Анатолійович дуже активно підтримує українську армію, неодноразово бував у зоні проведення АТО, зустрічався з воїнами, привозив гуманітарну допомогу, особисто опікувався зведенням стіни на кордоні, співпрацює з волонтерами. А кого тим часом підтримує його підлеглий? Працює на російську економіку, через яку фінансуються озброєні бандити на Донбасі?

Олег Решетило

ng.pl.ua

 

 


Теги статьи: Перепелица Роман

Дата и время 07 февраля 2016 г., 10:25     Просмотры Просмотров: 1532
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
13 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064248