АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 8°C
Днепр: 10°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 4°C
Сумы: 9°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 1°C

Між ЛНР і ДНР іде війна. Ніякого об’єднання не буде

Між ЛНР і ДНР іде війна. Ніякого об’єднання не буде
Між ЛНР і ДНР іде війна. Ніякого об’єднання не буде

Нещодавно з’явилася інформація про об’єднання самопроголошених ДНР і ЛНР. Мовляв, Росія прагне централізувати владу на окупованих територіях, щоб краще контролювати бандугруповання і фінансові потоки. Крім того, об’єднання псевдореспублік подадуть росіянам як велику перемогу під час економічної кризи.

По факту,всі заяви лідерів бойовиків про об’єднання двох самопроголошених республік мають суто декларативний характер. Це інструмент інформаційної війни проти України. На жаль, наші ЗМІ поширюють ці заяви. Так, відбулося підписання самопроголошеними республіками меморандуму про співпрацю у рамках так званих міжпарламентських проектів. Не більше того. Останнім часом багато говорять, що встановлено єдині економічні закони в ДНР і ЛНР. Але по суті ці т.зв. "республіки" працюють за законами України. Просто переклали українські закони російською мовою.

Чутки про об’єднання - це контрпропаганда бойовиків. Наразі триває протистояння двох верхівок на чолі із Захарченком і Плотницьким, які захищають свої суто фінансові інтереси.

Між "республіками" йде торгова війна і війна спеціальних служб. Плотницький виступав про закриття ринків ЛНР для товарів з ДНР. Ідеться про тютюнові вироби фабрики "Хамадей" і горілчані фабрики "Олімп", які знаходяться під контролем Захарченка. Плотницький захищає свої інтереси, бо має в ЛНР свої горілчані заводи і своє контрафактне виробництво тютюнової продукції. Також була спроба вивести з підпорядкування Донецька так звану Луганську дирекцію залізниці. Плотницький хотів замкнути на собі фінансові потоки, які ідуть від перевезень. Через це в Дебальцевому відбулося блокування відвантаження вугілля. А вугілля - це основна стаття доходів обох псевдореспублік. І вугілля це в основному іде на територію України, а не Росії.

Показовим моментом було також те, що донецька сторона не дозволила відновити ділянку залізниці, яка була зруйнована під час бойових дій. ЛНР почала ремонтувати, а ДНР заблокувала.

На початку січня 2016 року війна між самопроголошеними республіками перейшла з фази холодної в гарячу. У війну спеціальних служб. У районі Горлівки відбулося блокування загону спецпризначення "Трої" армією ДНР. Фактично, йшлося про військовий заколот, який хотіли організувати сили спецслужб ЛНР проти Захарченка. Тільки втручання росіян унеможливило повномасштабні бойові дії між двома республіками.

Чутки про зміну керівників самопроголошених республік,які озвучують українські і російські "експерти" не мають підґрунтя, бо Плотницький і Захарченко є легітимними з точки зору росіян керівниками. Фактично вони є суб’єктами міжнародних перемовин щодо подальшої долі Донбасу. Ніхто їх міняти на Арбузова і Азарова, як про це говорять, не буде. Не мінятимуть "героїв" учорашнього дня на політичних банкрутів. Цього не зрозуміютьпольові командири і рядові бойовики. Та й зняття неможливе, лише фізична ліквідація.

До речі, якщо відбудеться ліквідація, то це подадуть як протистояння між цими двома ватажками. Захарченко і Плотницький повністю керовані Росією. Останні зустрічі росіян з держсекретарем США Керрі і його помічницею Нуланд свідчать про те, що Росія готова іти на поступки і буде тиснути саме на Захарченка і Плотницького.

Дмитро Снєгирьов

Источник:http://censor.net.ua


Теги статьи: Снегирев ДмитрийДНРЛНР

Дата и время 07 февраля 2016 г., 19:27     Просмотры Просмотров: 1462
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В штабе АТО рассказали о провокациях боевиков ДНР
Введение миротворцев на Донбасс: Захарченко выдвинул наглое требование ООН
В зоне АТО ликвидирован боевик «ДНР» из Шахтерска

В сети показали, как президент Украины награждает главаря "ЛНР"
Рации, носки и зажигалки: школы и вузы Донецка готовят подарки боевикам «ДНР»
Будни "ЛНР": теперь портреты Плотницкого снимут со всех муниципальных зданий

Ходаковский о «власти «ДНР»: «По вам плачет палата номер шесть»
Обмен пленными: стало известно о судьбе "ихтамнета" Агеева
Просил боевиков только об одном – бывший пленный "ЛНР" из России

Фашик Донецкий: Ирония судьбы с русским перегаром. Будни оккупации
"Из донецкого аэропорта летали?" "ДНР" уличили в наглой лжи
Подозреваемого в "деле 2 мая" россиянина и "одесских террористов" выпустили з СИЗО для обмена пленными

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.097662