АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 21°C
Днепр: 22°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 18°C
Львов: 19°C
Ужгород: 19°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Мосийчук: Полиция выпустила 77 пуль, из которых только 14 попали в площадь автомобиля, который преследовался

Мосийчук: Полиция выпустила 77 пуль, из которых только 14 попали в площадь автомобиля, который преследовался
Мосийчук: Полиция выпустила 77 пуль, из которых только 14 попали в площадь автомобиля, который преследовался

В эфире программы «Люди.Hard Talk.LIVE» с Натальей Влащенко народный депутат Игорь Мосийчук прокомментировал, насколько правомочными были действия полицейских, в результате которых сегодня ночью был убит человек:

Те, що відбулося сьогодні вночі, я вивчав як перший заступник профільного комітету ВР з правоохоронної діяльності. Поліція має реагувати на ті гонки, які влаштовують мажори, які обпиваються , обкурюються і гасають по Києву. Але є друге — наскільки професійно спрацювала поліція? За моїми даними, отриманими від працівників поліції, було випущено 77(!) куль поліцейських, з яких лише 14 потрапила в площину автомобіля, який переслідувався. Одна з цих куль позбавила життя 17-річного хлопця. Це говорить про непрофесіоналізм. Тому, на моє переконання, необхідно провести службове розслідування, прокуратура має провести розслідування правомірності, а головне — ефективності застосування зброї, — отметил Мосийчук.

Західний коп з першого чи другого пострілу прострілив би шину, а не людину, — заметил депутат.

Я не хочу захищати мажорів, але в той же час, треба звернути увагу на прфесіоналізм поліції, тому що коли два десятка автомобілів переслідують обпитих юнаків і не можуть їх заблокувати — навіть в радянські часи таке було неможливо при тій поганій міліції, про яку ми говорили. Тому в даному випадку має бути жорстка реакція на перегони і потрібно ретельно дослідити даний випадок для того, щоб ефективно підвищити професіоналізм поліцейських і не вбивати 17-річних оболтусів, — подытожил Игорь Мосийчук.

Напомним, сегодня глава Нацполиции Юрий Зозуля, комментируя происшествие, заявил:

«Поскольку нарушители подвергали опасности граждан, патрульные, руководствуясь ст.46 закона о Нацполицию, открыли огонь по колесам, чтобы остановить авто путем повреждения».

pl.com.ua


Теги статьи: Патрульная полицияМажорыСтрельбаМосийчук Игорь

Дата и время 07 февраля 2016 г., 22:39     Просмотры Просмотров: 2977
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.112084