АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 5°C
Днепр: 7°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 5°C
Львов: 3°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 4°C
Ровно: 5°C

Чорновол: Онищенко зізнався, що спонсорує «Майдан простих людей» Капліна

Чорновол: Онищенко зізнався, що спонсорує «Майдан простих людей» Капліна
Чорновол: Онищенко зізнався, що спонсорує «Майдан простих людей» Капліна

Онищенко заплати податки в бюджет, а не плати в кишеню Капліну

На минулому тижні Онищенко-Кадиров намагався, в своїй манері, домовитися з «Народним фронтом». Він вимагав «зупинити Чорновол», а за це пропонував прибрати наметове містечко Капліна біля Кабміну, яке за його словами він особисто фінансує.
Він просто не розуміє, що якщо ти багато чим пожертвував заради своєї країни, то не пробачиш її грабунок. Тому ніяких домовленостей бути не може. Єдина моя вимога до Онищенка, щоб він заплатив в держбюджет півтора мільярда.

Онищенко зізнався, що спонсорує «Майдан простих людей проти тарифів Яценюка» на схилах перед Кабміном. Який цинізм!!! Адже саме ті півтора мільярда, які не заплатив Онищенко- Кадиров, мусять йти на субсидії населенню по сплаті на газ.

Тому, якщо це наметове містечко чесно за тарифи, чесно за простих людей, буде чесно на його плакатах написати - «Онищенко-Кадиров заплати ренту -1500 000 000 грн!»

Довідка: газодобувний бізнес нардепа Онищенка-Кадирова, який експлуатує державні свердловини, за 2015 рік не заплатив півтора мільярди податків в бюджет у вигляді ренти. Я виявила цей факт, коли його борг складав 500 млн. грн. З тих пір я тисну на ДФС, на антикорупційне бюро, на генпрокуратуру, щоб примусити Онищенка заплатити податки. Позаяк борг за цей час виріс до півтора мільярда, це означає, що результату я не добилася. Тому, що Онищенко-Кадиров «домовляється» з багатьма за рахунок тих коштів, що мусили бути заплачені в бюджет.

Тетяна ЧОРНОВОЛ


Теги статьи: КаплинАлександр ОнищенкоЧерновол Татьяна

Дата и время 08 февраля 2016 г., 11:52     Просмотры Просмотров: 1577
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.103771