АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 18°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 17°C
Львов: 14°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 14°C
Ровно: 14°C

Соболєв зазначив, що фракція "Батьківщини" не має наміру виходити з коаліції

Соболєв зазначив, що фракція "Батьківщини" не має наміру виходити з коаліції
Соболєв зазначив, що фракція "Батьківщини" не має наміру виходити з коаліції

Рада коаліції зібралась сьогодні на засідання для вирішення головного питання: що робити з урядом. Про це заявив заступник керівника фракції «Батьківщина», відповідаючи на запитання журналістів перед початком засідання.

За його словами, уряд почав активно себе поводити, «коли стало зрозуміло, що все йде до відставки». «На жаль, ми такої активності не бачили під час ухвалення бюджету, коли він був внесений за день до розгляду. Отже, зараз ми б всі хотіли почути, яка економічна стратегія в уряду на 2016, 2017 та подальші роки. Якщо залишатиметься чинний бюджет, з податками на пенсії, з податками на сільське господарство, з можливістю ведення подвійного реєстру з повернення ПДВ, щоб далі залишати корупційні схеми повернення ПДВ – це одна ситуація. Можливо, в уряду з’явились нові геніальні ідеї, які дозволяють розрубати цей страшний вузол корупції, тиску, протирічь, який існує в уряді і який передається на всю країну», – пояснив Соболєв.

Він також зазначив, що позиція «Батьківщини» залишається незмінною: фракція не має наміру виходити з коаліції і наполягатиме на виконанні коаліційної угоди.

«Ключові проблеми, які ми маємо, якраз через те, що коаліційна угода не виконується ні урядом, ні цілою низкою народних депутатів, які представляють найбільші фракції коаліції», – пояснив політик.

Відповідаючи на запитання щодо посад в уряді, Соболєв заявив, що «Батьківщина» нікого не пропонує на посаду прем’єра та на посади міністрів.

«Якщо це кардинальні зміни і дійсно ми повернемося до основ того, заради чого рік тому створювалась коаліція, заради чого писалась коаліційна угода, тоді сідатимемо й обговорюватимемо, хто виконуватиме функції міністрів, прем’єра. Але, на мій погляд, абсолютно очевидно, що це повинні бути технократи, які мають думати не про партійні рейтинги і те, як комусь сподобатись, а про те, яким чином проводити реформи в усіх напрямках. І по дорозі не забути про людей», – наголосив народний депутат.

Окрім того, Соболєв повідомив, що головні вимоги «Батьківщини» до уряду залишаються незмінними: прибрати оподаткування пенсій, спрямовувати газ власного видобутку для потреб населення, що дозволить різко знизити тарифи для населення, оподаткувати дивіденди, які зараз чомусь оподатковуються за ставкою 5% та припинити експерименти з сільським господарством.

«На жаль, в уряду були інші ідеї щодо цих питань. Можливо, зараз щось змінилось? Послухаємо. Але поки що під час зустрічей звучить: я - геніальний, найкращий, я – найперший і мені заміни немає. Думаю, ця «геніальність» вже стає небезпечною для країни», - сказав заступник керівника фракції «Батьківщина».


Теги статьи: ВО БатькивщинаКоалицияСоболев

Дата и время 08 февраля 2016 г., 20:45     Просмотры Просмотров: 945
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В центре Киева предотвратили "террористическую атаку" на дом офицеров
Киевсовету не удалось ветировать повышение стоимости проезда в столице
Соратницу Тимошенко Владу Молчанову обвиняют в незаконном строительстве многоэтажки на Виноградаре

Бирюков сообщил о причастности Тимошенко к уничтожению армии
Парламент рассмотрит вопрос о составе ЦИК в четверг – глава фракции БПП
Шантаж не удался – нардепы прокомментировали возможный выход «БПП» из коалиции

«Желание Тимошенко создать новую Конституцию – это пиар-проект» – Касьянов
Порошенко сообщил, что готов распустить Раду, - СМИ
Гордон рассказал о вражде между Аваковым и Порошенко

Тимошенко: «Освободить территорию Украины от оккупантов — это самая главная задача для меня»
“Эта Рада поломалась, несите новую“ ­– до чего доведет парламент коалиция “Без Петра Порошенко“
Тимошенко может снова попасть в тюрьму – Тука

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.058272