АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 6°C
Днепр: 6°C
Одесса: 5°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 3°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Богдан Гаврилишин: «До влади мають прийти люди, які володіють трьома характеристиками: патріотизм, компетентність і порядність»

Богдан Гаврилишин: «До влади мають прийти люди, які володіють трьома характеристиками: патріотизм, компетентність і порядність»
Богдан Гаврилишин: «До влади мають прийти люди, які володіють трьома характеристиками: патріотизм, компетентність і порядність»

Для інтерна кожен день може виявитися знаковим. Особливо це відчутно під час традиційних четвергових заходів, коли на зустріч має завітати легендарна особистість, яка не лише тримала руку на пульсі світових подій, але й активно впливала на них. Так, 28 січня учасники Програми стажування мали честь познайомитися з Богданом Гаврилишиним– людиною, яка попри свій поважний вік змушує надихатися з його життєдайної внутрішньої сили і невтомного бажання пізнавати світ.

Український, канадський та швейцарський економіст, громадський діяч, меценат, дійсний член Римського клубу, співзасновник Всесвітнього економічного форуму в Давосі, радник першого Президента України, трьох прем’єр-міністрів і чотирьох спікерів парламенту – ось лише дещиця заслуг і регалій Богдана Дмитровича. Утім, активна молодь знає його як автора програми «Молодь змінить Україну», спрямованої на формування критичної маси молодих людей, які бажають виступати рушієм змін і здійснювати трансформацію України.

Особистість з такою непересічною біографією і строкатою географією вочевидь мала б стати космополітом, проте Богдан Дмитрович не втомлюється наголошувати, що був і залишається українцем. А ще – взірцем того, що не завдяки, а всупереч обставинам необхідно мріяти і діяти:

«Я завжди прагнув стати людиною, де мій власний розум буде остаточним суддею що так, а що ні. І та велика мрія здійснилася. Якщо людина має сильну волю щось зробити – вона здатна на все».

«До влади мають прийти люди, які володіють трьома характеристиками: патріотизм, компетентність і порядність. В Україні ще не було при владі людей, які володіли б усіма цими якостями».

«Немає іншого шляху, окрім як уникати популізму. До виборця потрібно йти не з обіцянками, а з ідеями. Звісно, спочатку не все вдаватиметься. Але молодих, освічених і активних людей, готових взяти відповідальність на себе, щоразу ставатиме все більше. І врешті-решт молодь змінить Україну».

За півтори години спілкування пан Богдан залишив ще чимало поживи для роздумів і водночас мудрих та натхненних настанов. Тому й не доводиться дивуватися, що після закінчення зустрічі інтерни вишикувалися у чергу за вдячними рукостисканнями, світлинами на згадку і теплими словами, які Богдан Дмитрович залюбки залишав на форзацах прочитаних книг. А його очі, сповнені невичерпної енергії, тільки підтвердили справедливість вислову французького державника Франсуа Гізо: «Світ належить оптимістам, песимісти лише глядачі».

Кирило Сидорчук,
інтерн Головного департаменту з питань впровадження реформ
Адміністрації Президента України

http://interns.org.ua/


Теги статьи: Гаврилишин Богдан

Дата и время 09 февраля 2016 г., 14:08     Просмотры Просмотров: 1197
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
13 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06542