АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -10°C
Днепр: -8°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -10°C
Львов: -6°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

У Вінницькому суді активісти розірвали портрети президента (відео)

У Вінницькому суді активісти розірвали портрети президента (відео)
У Вінницькому суді активісти розірвали портрети президента (відео)

Після оголошення перерви в засіданні Вінницького міського суду у справі Юрія Павленка («Хорта») активісти розірвали кілька портретів Президента України Петра Порошенка. Свої дії люди мотивували солідарністю з позицією позбавленого волі активіста, що вже більше року перебуває у Вінницькому СІЗО.

Як повідомив кореспондент видання Інформаційний Акцент, 9 лютого Вінницький міський суд укотре розглянув матеріали судової справи обвинувачення громадського активіста Юрія Павленка. Цього разу суддя дослідила відео, яке обвинувачення додало до матеріалів справи.

На відео, що триває близько двох годин, обвинувачений з’являється тричі й не робить нічого, що підтверджувало би злочини, які йому інкримінують (хуліганство, захоплення адміністративної будівлі та ін.). У момент показу фрагменту відео, де Павленко розриває портрет Петра Порошенка, у залі на знак солідарності розірвали ще кілька портретів чинного президента. Іще декілька зображень президента було розірвано після оголошення перерви у судовому засіданні.

Нагадаємо, що Юрій Павленко заарештований у зв’язку з подіями 6 грудня 2014 року біля Вінницької ОДА. Докладніше про судовий процес читайте в інтерв’ю з активістом, яке він дав для видання Інформаційний Акцент.


Теги статьи: ПорошенкоПавленко Юрий

Дата и время 10 февраля 2016 г., 09:33     Просмотры Просмотров: 2068
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 марта 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.093253