АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 13°C
Днепр: 13°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 12°C
Львов: 10°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

Розвідка США дізналась про плани РФ щодо України на 2016 рік

Розвідка США дізналась про плани РФ щодо України на 2016 рік
Розвідка США дізналась про плани РФ щодо України на 2016 рік

Очільник Національної розвідки США Джеймс Клеппер заявив, що зменшення бойових зіткнень між військовослужбовцями ЗСУ та російськими найманцями на Донбасі не означають, що Кремль у 2016 році припинить чинити тиск на Україну. Росія має намір продовжувати «агресивну зовнішню політику» щодо України, аби перешкодити Києву досягти домовленостей із Заходом про інтеграцію України в західні інституції.

Новину передає «Преса України».

Клеппер висловив свою думку, що Москва і надалі планує чинити тиск на Україну та має намір продовжувати «довгостроковий вплив на Київ». Російська Федерація не припинятиме зривати «спроби України інтегруватися в західні інституції».

«Події в Україні спонукають Москву до посилення її присутності в регіоні для уникнення зміни режимів в колишніх пострадянських республіках і для прискорення переходу до багатополярного світу, в якому Росія, безумовно, гегемон в Євразії»,- зазначив очільник американської розвідки.

Крім цього, за словами Клеппера, для досягнення своїх цілей Росія у цьому році буде чинити тиск і на своїх сусідів. Мета таких дій – приєднання даних держав до Євразійського союзу під керівництвом Кремля. Наразі до нього входять: Киргизстан, Казахстан, Вірменія та Білорусь.


Теги статьи: СШАУкраинаКлеппер Джеймс

Дата и время 10 февраля 2016 г., 11:46     Просмотры Просмотров: 1446
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.161669