АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -3°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -3°C
Львов: -4°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Кононенко має землю всередині розв’язки, де Київрада дозволила йому будувати офіс замість СТО

Кононенко має землю всередині розв’язки, де Київрада дозволила йому будувати офіс замість СТО
Кононенко має землю всередині розв’язки, де Київрада дозволила йому будувати офіс замість СТО

ТОВ «Європейський дім» Ігоря Кононенка має в оренді земельну ділянку площею 1,98 га на перетині вул.Академіка Заболотного та Столичного шосе. Про це свідчать дані Публічної кадастрової карти.

Йдеться про ділянку в центрі транспортної розв’язки на Столичному шосе в Голосіївському районі.

Фірма отримала цю землю у березні 2007 р. Тоді Київрада ухвалила рішення передати «Європейському дому» ділянку за рахунок не наданих у власність чи користування міських земель. Оренду фірмі погодили на 5 років. При цьому вид використання ділянки був визначений під будівництво, експлуатацію та обслуговування станції технічного обслуговування з виставковими та допоміжними приміщеннями. Відповідний договір було укладено в травні 2007 р.

кадастр

Коли в 2012 р. термін оренди сплив, Київрада погодила продовжити його ще на 5 років.

Однак уже за півтора роки КМР ухвалила нове рішення. У жовтні 2013 р. оренду ще раз подовжили на 5 років з правом пролонгації. Водночас цим же рішенням змінили вид використання: слова «станції технічного обслуговування з виставковими та допоміжними приміщеннями» замінили на «комплексу об’єктів соціального та адміністративного призначення з допоміжними приміщеннями та паркінгом».

скрін витяг скрин рішення ркади

Компанія «Європейський дім» була заснована у 2003 р. На момент першого рішення Київради про землевідвід в 2007 р. власником фірми був Сергій Шкурат. Перед підписанням договору склад власників змінився – навпіл зі Шкуратом фірмою вже володів Леонід Стричак із с.Залужжя Львівської області.

У 2008 р. співвласниками стали Олександр Ємець, Олександр Желтан, Сергій Мухомор, Геннадій Трубніков і Володимир Стричак через ТОВ «КУА «Система капітального інвестування».

З кінця 2010 р. власником «Європейського дому» є ПАТ « ЗНКІФ «ВІК», кінцевим бенефіціаром якого є Ігор Кононенко. Нагадаємо, у 2006—2014 р. Кононенко був депутатом Київради від Блоку Леоніда Черновецького і членом постійної комісії з питань транспорту та зв’язку.

НАШИ ГРОШИ


Теги статьи: КононенкоКононенко Игорь

Дата и время 12 февраля 2016 г., 12:55     Просмотры Просмотров: 1202
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053887