АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Правоохоронці продовжують покривати наркодилерів навіть після переатестації – Кива

Правоохоронці продовжують покривати наркодилерів навіть після переатестації – Кива
Правоохоронці продовжують покривати наркодилерів навіть після переатестації – Кива

Керівник Департаменту по боротьбі з наркозлочинністю Ілля Кива розповів, що структура, яку він прийшов, 23 роки була стрижнем наркобізнесу. Змінити це повністю не виходить навіть після переатестації, адже всередині структури "виросло" не одне покоління наркодилерів..

"23 роки люди ходили на роботу. Отримували зарплату, звання і самі породжували тих наркобариг, організовували їх. І йшли на пенсію почесними людьми. Нічого не змінювалося, і ми ніби нічого не бачили. Тепер земля повинна помінятися місцями з небом", - розповів Кива в інтерв’ю НВ.

За словами чиновника, він особисто знає людей, які прийшли в цю систему в 20 років і пропрацювали там ще стільки ж під прикриттям правоохоронців.

"Міліціонери змінюються, а її [людину] "передають". Він розвозить кокаїн, героїн, у нього свої клуби, свої народні депутати, у нього в Генеральній прокуратурі люди. У нього в правоохоронній системі, яка пройшла переатестацію, вже працюють родичі", - зізнається Кива.

Боротьба йде нелегко тому, що в Департаменті працює всього 457 чоловік на всю Україну.

"І з цієї кількості потрібно ще викинути з системи, як мінімум, чоловік 100. І причому, це ж я майже всіх знаю особисто. Намагаюся знати, в чому він ходить, в що одягнений, з ким спить", - говорить Кива.

Систему неможливо змінити за один день. Він за останні три місяці, каже борець з наркозлочинністю, його структура зробила більше, ніж за останні три роки. Головне – вони припинили брати хабарі. 

http://nv.ua/


Теги статьи: Кива ИльяКива

Дата и время 12 февраля 2016 г., 16:39     Просмотры Просмотров: 1684
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.549766