АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 12°C
Днепр: 13°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 11°C
Львов: 7°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 8°C
Ровно: 9°C

Продовжуються знущання влади над селянами в Київській області

Продовжуються знущання влади над селянами в Київській області
Продовжуються знущання влади над селянами в Київській області

Мешканці села Пії Міронівського району Київської області продовжують боротися з небезпечним підпріємством ТОВ «Схід Біо Групп», яке вони пов’язують з народним депутатом, екс-регіоналом Олександром Онищенком.

Підприємство працює більше двох років без дозвільніх документів і виготовляє кормові добавки для тварин - протеін (білок) з пір’я та відходів птиці. Сировина завозитися з Харьківської області. Результатом цієї "діяльності" є шкідливі викиди з дуже неприємним трупним запахом, що викликають головні болі, нудоту, блювання у мешканців села та часту втрату свідомості в учнів школи, яка находится на відстані всього 250 метрів від небезпечного підприємства. Під тиском громади та очільників району було відкрито кримінальне провадження Миронівськім РВ номер 12015110220000379, та здійснювалися перевірки всіма обласними службами. В результаті перевірок було виявило порушення и накладені штрафи на данне підприємство.

В данний час власник закрив юридично ТОВ «Схід Біо Групп» і відкриває вже під новою назвою - ФОП Мусієнко, якимось дивом отримавши дозвільні документи.

Питання до правоохоронних органів та влади, - як захистити права громадян на чисте повітря, якщо керівник "нової" поліції Миронівського району перекладає відповідальність на районну адміністрацію і не може відповісти на запитання активістів про долю кримінального провадження, яке вів слідчий Британ О.І. (на данний час не пройшов атестацію та звільнений) та керівник слідчого відділу Малішенко П.В. (за підсумками атестації не відповідає займаній посаді). І що означає таке "неякісне ведення справи" ? Питання, на які мешканцям селища ніхто не може дати відповідь.

Селяни все ще чекають допомоги від правоохоронних та державних органів і просять не доводити до неправомірних дій.

Контактна особа - місцевий активіст Тимошенко Ольга т. 0678907602.

До речі, колишній очільник Київської області Володимир Шандра запевняв мешканців села, что ТОВ «Схід Біо Групп» працювати НЕ буде. Так воно і є - але тільки на папері.

Источник:http://censor.net.ua/

 

 


Теги статьи: Александр ОнищенкоОнищенкоТОВ Схид Био Груп

Дата и время 12 февраля 2016 г., 18:22     Просмотры Просмотров: 1540
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05522