АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 8°C
Днепр: 11°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 6°C
Сумы: 7°C
Львов: 7°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Стойка і Ярош створюють структури поза межами «Правого сектору»


Колишній провідник «Правого сектору» Дмитро Ярош та командир запасного батальйону ДУК ПС на Закарпатті створюють структури поза межами організації.

Про це розповіли Андрій Тарасенко, член центрального проводу ПС, керівник політичного напряму, та Андрій Стемпіцький – командир ДУК, член центрального проводу ПС, під час Центральної конференції організації. Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Роман Стойка більше немає відношення до ПС. Ті підрозділи, які він проголосив, створюються за межами організації. Дмитро Ярош творить іншу структуру, не пов’язану з ПС», – наголосив Тарасенко. Крім того, керівництво «Правого сектору» зробило офіційну заяву щодо так званої «конференції Стойки», анонсованої в соцмережах.

Тарасенко також додав «Правий сектор» не готує референдум, і не збирається готувати, проте обов’язково буде брати участь у всіх виборах, котрі готуються.

«Обговорили пропозиції по проводу партії, невдовзі буде з’їзд, на якому будуть голосувати за провід. Провідника єдиного поки що не буде. Провід – колегіальний орган», – додав Тарасенко.

Щодо входження ДУК «Правий сектор» до складу ЗСУ, то поки що немає конкретних результатів. «Є напрацювання з військовими з тими підрозділами, які знаходяться на передовій щодо легалізації, але конкретних результатів ще нема», – зазначив Тарасенко.

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2015 року Дмитро Ярош оголосив про заснування нового руху і вихід зі складу «Правого сектора».

Громадське


Теги статьи: роман стойкаЯрош

Дата и время 13 февраля 2016 г., 19:21     Просмотры Просмотров: 1329
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053042