АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 4°C
Днепр: 6°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 3°C
Львов: 2°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 2°C
Ровно: 3°C

Обращение к Президенту бойцов 92 ОМБр. Официальный текст

Обращение к Президенту бойцов 92 ОМБр. Официальный текст
Обращение к Президенту бойцов 92 ОМБр. Официальный текст

Шановний пане Верховний Головнокомандувач!

Ми, демобілізовані бійці 92 ОМБр, теперішній боєздатний резерв Збройних Сил, повідомляємо Вас, що відчуваємо себе в небезпеці. Небезпека стосується як нас, солдат, так і решти громадян України.

Захищаючи нашу Вітчизну на фронті, ми не уявляли собі масштабів загрози, яка буде очікувати нас в тилу.

Ми не очікували, що губернатор Луганської області виявиться настільки боягузливою в підлою людиною, що пославши на смерть волонтерську мобільну групу буде наводити жахливі наклепи на нашу бригаду, щоб уникнути відповідальності за те, що сам накоїв.

Ми не очікували, що військові прокурори, які не можутуь пояснити походження своїх статків, будуть влаштовувати обшуки в наших домівках на очах наших родин і сусідів, фабрикувати експертизи, організовувати викрадення і катування бійців, нехтувати їхнім правом на захист і влаштовувати разом з суддями незаконні запобіжні заходи.

Ми навіть не кажемо, що наші законні права як учасників бойових дій грубо нехтуються владою (наприклад жодний з нас не отримав земельну ділянку, про виділення якої заявляв). Ми позбавлені елементарної поваги з боку державних осіб, адже в нашій нижній білизні колупаються нелюстровані нікчеми без честі, совісті і авторитету суспільства. З тим начальством, котре зараз керує прокуратурою, з тими слідчими суддями, авторитет, повага суспільства до правоохоронців повністю відсутні. А вони, ті хто не зміг захистити Україну від справжніх терористів, наразі панують над нами, дійсними захисниками у суспільній ієрархії.

Уявіть собі наше відчуття, наш сором, наше приниження, нашу готовність захищати Батьківщину після затримання нашого бойового побратима за жахливими, божевільними підозрами в умисному вбивстві своїх братів-патріотів.

Подумайте, пане Головнокомандувач, хто після цього стане ризикувати життям під вашими знаменами? На кого ви будете спиратися - на нас, чи на недолугих корумпованих синьожупанних вилупків? Все, на що вони здатні - це стріляти в майданівців, переходити на бік окупантів в Криму і на Донбасі, викрадати і катувати неозброєних людей, продавати справи з розслідування злочинів режиму Януковича, випускати злочинців-товстосумів.

На них не можна покладатися, бо в певний момент вони зрадять Вас особисто і решту нашого народу. Ви будете головнокомандувачем без армії, бо тоді ми не захочемо або не зможемо стати на захист держави.

1) ТукаМатіосКулік - це особи, які підривають боєздатність та авторитет війська і тому мусять бути випробувані на передовій. Ми вимагаємо негайного їхнього звільнення з посад з направленням за їхнім бажанням на військову службу в бойовій обстановці.

2) Також ми вимагаємо негайного проведення майнової люстрації всіх прокурорів і чистки судової системи.

3) Ми просимо Вашого особистого втручання для установления громадського і міжнародного контролю стосовно найбільш важливих кримінальних справ, порушених у відношенні бійців і волонтерів. Ми не просимо особливих привілеїв, бо закон один для всіх, але ми принаймні заслуговуємо на його суворо дотримання відносно нас. Наразі це на жаль не так.

Свободу «Змію»! Припиніть спотворення обвинувачень стосовно нашого командира! Припиніть окозамилювання стосовно розслідування нападу на групу Ендрю, бо справжні злочинці досі на свободі, а слідство їх покриває.

Ми хочемо жити у державі, вільній від окупантів і злочинців і своїми діями це довели. Доведіть нарешті і Ви своїми, пане Презиленте!

Бійці 92 ОМБР.

Проголошено на публічному мітингу у м.Харкові біля пам’ятнику Т.Г.Шевченка 13 лютого. 2016 року о 15 годині 25 хвилин.

Фото: Міхо censor.net.ua 


Теги статьи: 92 бригада

Дата и время 13 февраля 2016 г., 21:33     Просмотры Просмотров: 2073
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

З бійців 92-ї бригади зняли підозри у вбивстві волонтера “Ендрю”
С бойцом 92-ой ОМБр Александром Сенем, погибшим под Красногоровкой, простились на Днепропетровщине
Один из бойцов, которые ловили ГРУшников под Счастьем, потом перешел на сторону боевиков

В 92-й бригаде попытались объяснить, почему их боец повесился на вторые сутки после начала службы
​Формула-1 в Сочи помогла собрать бойцам 92-й ОМБр ВСУ почти 12 тысяч гривен
В больнице Мечникова от тяжелых ран умер боец 92-й бригады Владимир Капралов

Позиция Муженко однозначана и категорична - с войны люди должны возвращаться в максимально комфортные условия, - Роман Доник
Силы АТО добыли ценный боевой трофей
Украинских солдат судят за поимку сепаратиста

Военные придумали оригинальный способ борьбы с пьянством
Убийца разведчика на харьковском вокзале сам оказался уволенным военным
Появились новые подробности убийства бойца 92-й бригады в Харькове

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.09417