АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -9°C
Харьков: -6°C
Днепр: -2°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -7°C
Львов: -6°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -5°C
Ровно: -5°C

Фаворит Януковича і організатор виборів на користь Партії Регіонів О.Качний очолив Партію Розвитку на Київщині

Фаворит Януковича і організатор виборів на користь Партії Регіонів О.Качний очолив Партію Розвитку на Київщині
Фаворит Януковича і організатор виборів на користь Партії Регіонів О.Качний очолив Партію Розвитку на Київщині

Реінкарнація Партії регіонів проходить на Київщині успішно . В 2010 році керував процесом місцевих виборів на Київщині на користь "Партії Регіонів", які визнані брудними та сфальсифікованими.

"Посилення ролі громад через відновлення повноважень органів місцевого самоврядування - ці та інші завдання ставить перед собою Київська обласна регіональна організація Партії розвитку України. Про це йшлося на II Конференції Київської обласної регіональної організації Партії розвитку України у місті Буча

Про це повідомили УНН у прес-службі партії.

174 делегата зібралися щоб обговорити основні напрямки діяльності партії, обрати керівні органи і Контрольну комісію Київської обласної регіональної організації.

Конференцію відкрив Олександр Качний, який привітав членів Партії і представив почесного гостя — Голову виконавчого комітету Партії розвитку України С.Ларіна.

 Делегати Конференції обрали керівний склад Київської обласної регіональної партійної організації Партії розвитку України. Головою комітету одноголосно затвердили Олександра Качного, а першим заступником голови — Володимира Павленка. Заступниками стали Галина Єрко і Олег Водяний. Головою виконавчого комітету Київської обласної регіональної організації Партії розвитку України призначено Станіслава Поліщука.

За підсумками Конференції прийнято заяву Київської обласної регіональної організації Партії розвитку України “Про соціально-політичної ситуації”, в якої сформовані прагнення і завдання обласної організації партії.

О.Качний  - колишній литвинівеь та регіонал. В 2010 році керував процесом місцевих виборів на Київщині на користь "Партії Регіонів". Також "СХЕМАМ" відомо, що Олександр Качний протягом 2011-2013 років був серед фаворитів колишнього президента Віктора Януковича. Згідно наших джерел саме Качного Віктор Янукович волів бачити на посаді наступного губернатора Київщини після відставки А.Присяжнюка, яка готувалась напередодні Революції

СХЕМЫ


Теги статьи: КачнийПартия регионов

Дата и время 04 июля 2014 г., 18:05     Просмотры Просмотров: 4195
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053473