АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 19°C
Днепр: 20°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 18°C
Львов: 15°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

ТЕТЯНА ЧОРНОВОЛ: Касько не працював, тому зараз повинен не гуляти, а сидіти

ТЕТЯНА ЧОРНОВОЛ: Касько не працював, тому зараз повинен не гуляти, а сидіти
ТЕТЯНА ЧОРНОВОЛ: Касько не працював, тому зараз повинен не гуляти, а сидіти

"Віталій Касько заявив, що звільняється з Генпрокуратури й відразу знявся істеричний ґвалт, мовляв останню надію нації з’їли кляті корупціонери. Я теж згодна, що його звільнення це неподобство.

Тільки з інших причин -він повинен був піди не у відставку, а в тюрму. Бо саме він є тим посадовцем, що в Україні після Майдану відповідав за повернення активів Януковича та його челяді, і очевидним є те, що в цій сфері у нас найбільший провал", - пише у своєму блозідля сайту "Українська правда" народний депутат України VІІІ скликання Тетяна Чорновол.

"Хоча вона НАЙВАЖЛИВІША. Адже кошти вкрадені "януковичами" підживили сепаратизм, ці кошти продовжують рухати механізм сучасної корупції. Якщо задушити цей грошовий потік, обезкровити зв’язки Іванющенка, Портнова, Ставицького, Злочевського, Фірташа в Україні – левова частина сучасних корупційних схем, брудних політичних інтриг розвалиться в прах!

Проте НІЧОГО-НІЧОГО- НІЧОГО не було зроблено, щоб хоча би обмежити цей потік та комунікацію між одіозними особами режиму Януковича та їх представниками в сучасному українському політикумі.

Істерія навколо імені Каська штучно створена, "колишні" мають купу способів піарити своїх агентів. А спробуйте поглянути тверезо.

Касько єдиний мав механізми, які дозволяли робити конкретні речі в царині повернення активів, він також керував міжвідомчою комісією з повернення активів. Тобто, уточнюю, Тетяна Чорновол -не мала інструментів, а він мав всі. При чому дуже довгий час при всіх трьох генпрокурорах після Майдану!!!

Чому ж він не несе відповідальність за те, що жодних успіхів не має.

Адже був призначений заступником генпрокурора, керівником міжнародного відділу, відповідальним за повернення активів ще в травні 2014 року при Махніцькому. А далі він мав ті самі повноваження при Яремі, а при Шокіну вони були додатково розширені. І що? А НІЧОГО!!!

Якою би не була об’єктивна критика генпрокурорів та слідчих органів, проте в середині країни було арештовано близько 50 млрд. грн активів вкрадених в часи режиму Януковича. Це є результат.Маленький, але результат.

А що у кухні Каська? Нічого.

Все що було арештовано за кордоном з активів "януковичів" це досягнення іноземних слідчих. А ось далі повинен був включатися Касько. Проте він не включався. Це видно по результату: санкції знімаються, арешти скасовуються, жодної копійки не повернено в Україну. Тому що Касько не зробив жодного продуктивного кроку.

Єдине, що він робив, постійно валив вину на інших посадовців генпрокуратури.

Проте це саме він повинен був організовувати процес.

Міжнародне управління під його керівництвом, це не бюро перекладів. А Касько не листоноша. Він повинен був бути менеджером, локомотивом- рухати справи по колишнім здобуваючи для них фрагменти закордоном.

А уявіть собі Касько не створив навіть жодної міжнародної слідчої групи, не перейняв жодної справи.

Зате він туризмом займався. Тобто постійно їздив у відрядження. Позаяк жодної роботи не було зроблено, жодного результату не отримано, це означає, що він просто відпочивав в робочий час за державні кошти за кордоном. Його прізвисько в середовищі прокурорів- "патлатий турист".

Однак, якби з його боку була лише бездіяльність, це – півбіди. У нас таких "туристів" купа.

Проблема в тому, що Касько не бездіяв, він свідомо працював на "колишніх".

Ось, конкретний результат його зради, -10 березня цього року в Латвії закривається кримінальна справа, щодо відмивання коштів українськими бенефеціарами часів Януковича.

Касько зробив все можливе, щоб Україна не перейняла цю справу.

Він тому і сидів в генпрокуратурі до останнього, бо, маючи інструменти своєї посади, успішно блокував всі спроби перейняти справу.

А через Латвійські банки прокручувалися кошти у схемах Курченка.

При чому за два останніх роки Президенства Януковича обороти по рахунках компаній Курченка становили 10 мільйонів доларів США на день. Звичайними були платежі по 25-35 мільйонів доларів США єдиним перерахуванням. Платежі йшли Арбузову, Злочевському, Іванющенку, Ставицькому та навіть швейцарській компанії, яка називалася просто, як двері – "Янік трас" (Очевидно, щоб не заплутатися).

Тобто матеріали з Латвії могли заповнити прогалини в цілій низці кримінальних справ порушених в Україні, щодо "колишніх".

Очевидно саме тому Касько не організував передачу справи в Україну. І блокував, коли це намагалися зробити в обхід його. Останній "героїчний подвиг" – він домовився з Сакварелідзе і той відсторонив від справи Курченка слідчого, що великими зусиллями, але зміг отримати доступ до латвійської справи. Це сталося зразу після того, як слідчий ознайомився з першим даним йому томом.

Далі були свята, латвійці погодили приїзд наступного разу -25 січня. І тут Сакварелідзе поспішив його відсторонити...

Саме для цього Касько і сидів до останнього в генпрокуратурі. А звільнився зараз тому, що знає, тепер встигнути до 10 березня перейняти справу майже не можливо.

Зате коли прийде 10 березня, і весь світ дізнається, що Україна не перейняла справу, і в Латвійський бюджет було перераховано 80 млн. доларів,арештованих в рамках цієї справи, тому що Україна також їх не потрудилася перейняти Касько зарепетує: "Шокін зрадник". А в ЗМІ піде хвиля: "Касько герой! Каська в генпрокурори!".

Ось так можна зрадити Україну, відпрацювати на колишніх, втратити мільярди державних коштів і стати... героєм. Це такі ГЕРОЇ нашого часу. А ті що гинуть на фронті, захищаючи країну – статистика?", - запитує пані Чорновол.

http://ukrreal.info/


Теги статьи: Каськив ВладиславЧорновил Татьяна

Дата и время 15 февраля 2016 г., 19:18     Просмотры Просмотров: 1866
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Двоюродный брат Каськива арестован. Родной — еще в бегах
Братья Каськива стали фигурантами дела хищения средств "Госинвестпроекта"
Портовая отрасль Украины: «инвестиции» ... в болтовню

Она еще и рисует: одиозная Чорновил нарисовала портрет Пашинского
Полумиллиардная схема Онищенко-Суркиса
Революции недопустимы: как изменились взгляды активистов Майдана

Преступления без наказания: застройщики Андрей и Александр Насиковские продолжают вляпываться в уголовщину и коррупционные скандалы
Депутат от "Оппоблока" Нимченко хочет вернуть деньги, высчитанные из его зарплаты на помощь ВСУ в 2014-м, - Чорновол
Тарас Чорновил: «Надежда – обезьяна с гранатой, а мозг – Вера. Она близка к Медведчуку»

В возвращении Каськива из Панамы был элемент доброй воли, - Енин
ГПУ направила в суд обвинительный акт против Каськива
СМИ: Закрытие дела Каськива стоило $2 миллиона

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.063148