АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 11°C
Днепр: 13°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 6°C
Львов: 13°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 12°C
Ровно: 11°C

Хорт і Кудіяров: люстратори чи рекетири?!

Хорт і Кудіяров: люстратори чи рекетири?!
Хорт і Кудіяров: люстратори чи рекетири?!

Українці пережили зиму 2014 року, вистояли на Майдані, не зламались, не злякались ні куль, ні переслідувань, ні суддів.

Українська нація вистояла, щоб назавжди викорінити з суспільства корупцію, кумівство, вимагання, зрадництво національних інтересів, політичні війни тощо. Цими вчинками люди на Майдані показали свою приналежність до європейської спільноти. Після лютневих подій вже ніхто не сумнівався, що жити так, як раніше ми не хочемо і не будемо, народ прагне змін. Українці хочуть жити по-європейськи: мати пристойну заробітну плату, гарантований соціальний захист, медичне обслуговування європейських стандартів, висококласну їжу тощо. Ми хочемо жити як у Європі, а значить перш за все поважати закон, діяти в його рамках. Тільки так ми зможемо модернізувати економіку, а не закривати очі на старе обладнання, заплативши відкати. Ми доказали всім, що ми хочемо змін.

Та пройшло кілька місяців потому, зрозуміло, що за цей період кардинальних змін не настане, та що ми маємо?! Давайте оглянемось.

Ми не говоримо про анексію Криму, війну на Сході, ні. Річ про інше – всі в один голос кричали про люстрацію, створювали різні ініціативні групи і, поки не було легітимно обраного Президента, в умовах революційного часу, кожен діяв як хотів.

Давайте проаналізуємо ситуацію з вінницькими люстраторами. У області створили Антикорупційний комітет, постійну комісію обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян. Вони вже й встигли підбити перші підсумки роботи. Що «робота комітету направлена на викриття та притягнення до відповідальності осіб, які є державними службовцями чи посадовими особами, що скоїли тяжкі та особливо тяжкі злочини, пов’язані із розкраданням бюджетних коштів у великих і особливо великих розмірах. Комітет також покликаний контролювати, аби силові органи діяли в межах чинного законодавства відносно так званих «корупціонерів. Що нині на розгляді – 29 справ, за якими є докази про корупційні дії посадовців. [http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%909HUGWU].

Як пафосно і благородно звучать назви всіх цих комісій, а що криється за такими гучними назвами – цинічна і підла фальш. Адже у їхніх лавах працюють такі особистості, як Юрій Павленко (Хорт), а нещодавно журналісти дали йому інше прізвисько - собака [http://svobodaslova.in.ua/news/read/30995] та Вадим Кудіяров.

Хто ці молодики, вчинки яких набули такого резонансу у суспільстві: революціонери-романтики, які прагнуть змін на краще, хочуть захистити нас, простих громадян, від старої корупційної чиновницької системи, чи як би це не звучало банально – рекетири, які нагло і цинічно порушують закон з метою власної наживи і наживи своїх хазяїв, які їх прикривають у злочинних вчинках. Хіба ті люди, які зневажають закон будуть його дотримуватись?! Схоже, що ні і з такими «захисниками» і бандитів не треба.

Почнемо з першого. Юрій Павленко -  «голова вінницького осередку Соціал-Національної Асамблеї. У 2012 році закінчив історичний факультет Вінницького державного педагогічного університету. Засуджений до трьох років позбавлення волі умовно за розпалення міжнаціональної ворожнечі» [http://i-vin.info/news/khto-ye-khto-u-vinnytskiy-narodniy-radi-4148]. Своїми люстраційними діями він не раз створював суспільне обурення та сенсації у російських ЗМІ, тим самим підіграючи на руки братському народу. Та чи дає він собі оцінку зі сторони, адже його поведінка є відверто протизаконною, рейдерською і носить просто бандитський характер.

Хорт не гребує нічим, ніколи не дивиться на вік людей, яких нагло і цинічно оббріхує; бандитизм і застосування фізичної сили – для нього лише насолода, він ж себе позиціонує як революціонер; трощити майно, ходити по домівках людей – для нього це звична справа, залякування і погрози тільки «прикрашають» його образ. Згадаймо «походеньки» Хорта то до вінницьких вишів, то по домівках викладачів, обласних чиновників, у лікарні тощо.

«Головний люстратор» області і далі продовжує свої діяння, а от його заступник схоже «влип» надовго.

Молодий спортсмен-рекетир Голова Вінницької обласної організації «Батьківщина молода», а за сумісництвом і член Антикорупційного комітету при Вінницькій обласній Раді, спортсмен Вадим Кудіяров 25 червня був затриманий міліцією за вимагання хабара з головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяни Антонець у розмірі 100 тис. доларів за сприяння їй у продовженні контракту на посаді. Він також обіцяв захистити її від усієї “чорнухи”, яку розповсюджують громадські активісти та революціонери, що Антонець залишить у спокої “Народна Воля”, активісти Євромайдану-Вінниця та ультрас. Більше того — вони попрацюють із пресою і навіть повирішують все із суддею, що більше не буде ніяких пікетів під судами, а суддя миттю винесе потрібне рішення. [http://vn.20minut.ua/Kryminal/antonec-rozpovila-yak-kudiyarov-proponuvav-yij-svoyu-protekciyu-hotiv--10404872.html]

Хороші апетити у молодих «люстраторів». Мало того, вчора нам стало відомо, що Кудіярова відпустили під заставу 120 тис.грн. Звідки такі кошти у 25-річного спортсмена?! [http://vinnitsaok.com.ua/2014/07/04/186275]

Тепер маски зняті і стає все на своє місце. Саме за вказівкою цих бандитів (Хорта-собаки і спортсмена-рекетира Кудіярова) систематично влаштовувались акції проти тих чи інших посадовців, масові заказні публікації в ЗМІ, залякування, погрози, походи з озброєними молодиками в масках то по домівках, то на робочі місця і т.д.

І чим кращі ці молодики від своїх попередників, які методи вони використовують, пропонуючи своє «кришування» за такими таксами і мздою?! І це люстратори?! Та схоже, що більше для них підходить слово «рекетири» і ми йдемо не в Європу, а повертаємось до «лихих 90-х». І слова Хорта-собаки на своїй сторінці у соцмережах: «Зрозуміло, Антонець мала на меті просто усунути його (Кудіярова), як одного з активістів, хто псує її колись "безхмарне" життя, тому й влаштувала усю цю "засаду". Переконаний, що всучити гроші - це була її ініціатива.» [http://vk.com/yuri_hort]. Хочеться сказати Хорту-собаці давню українську мудрість: «диму без вогню не буває». 

Шкода лише обманутих надій мільйонів українців на краще життя, бо за масками люстраторів ці лицеміри приховували намір лише власного збагачення. І куди дивляться чиновники при обласній Раді, набираючи таких людей і даючи їм таку владу і повноваження?!

Та все і б далі продовжувалось «накатаним» шляхом, якби не одна лікарка, яка не побоялась і «повстала» проти новоствореної системи рекету.

Як-то в народі кажуть, що «на чужий роток, як відомо, не накинеш хустку» і починати потрібно з себе. Тепер перед простими громадянами постає дилема: «лягти під бандитів» або «не лягти під бандитів».

Лягти під бандитів завжди простіше - так ви можете «вирішити проблеми» відносно малою кров’ю. При цьому в короткостроковій перспективі виграєте ви, ваші близькі, співробітники та партнери також «начебто» виграють. Тому що «поняття» здаються елементарними: заплатив X грошей - вільний на Q місяців.

Але є речі, про які слід пам’ятати завжди: бандитам не платять один раз. Раз заплатив - ти «терпила». І з цього замкненого кола значно складніше вибратися, ніж туди потрапити.

Лягати під бандитів - право кожного. Так дійсно простіше. Але тоді будьте цільними і перестаньте скаржитися на «бандитську владу» - якщо ви самі підставили плечі, на яких вона стоїть. І міцно стоїть, слід визнати.

Не лягти під бандитів - важче. Це абсолютне лихоліття і невідомість. Це завжди - поява зрадників серед приятелів, а також лютих ненависників серед уявних однодумців, корисливих брехунів, які в інтернеті розірвуть вас на частини.

Звісно, це вибір кожного і життя така штука, яка рано чи пізно розставить все на свої місця. І прикриваючи таких бандитів мовчанням і байдужістю – що це: ваші власні безрозсудні вчинки із-за недосвідченості або відчаю чи недалекоглядні вчинки, які призводять до зради ідеалів Майдану.

Хочеться вірити в мудрість українського народу і силу його духу. Якщо чиновницька стара корупційна система й досі не подолана, то українці не дадуть розростатись на ній ще одній злоякісній пухлині і ми зможемо з нею впоратись хірургічним втручанням.

Хочеться вірити, що ця зима нас справді змінила і нам пора очиститись від таких нечистих на руку людей, які не гребують нічим і не бояться нікого. І Україна – європейська цивілізована держава, у якій верховенство права – понад усе! Закон один для всіх! Винні мають бути покарані, а правосуддя не має бути вибірковим!

 

Автор: Nik


Теги статьи: КудияровХорт

Дата и время 05 июля 2014 г., 16:15     Просмотры Просмотров: 5082
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.087721