АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 6°C
Днепр: 8°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 2°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -1°C

У тещі та матері вищих суддів знайшлись маєтки поряд зі скандальною землею під Києвом

У тещі та матері вищих суддів знайшлись маєтки поряд зі скандальною землею під Києвом
У тещі та матері вищих суддів знайшлись маєтки поряд зі скандальною землею під Києвом

Теща судді Конституційного суду Олега Сергейчука Марія Супрунова має 0,46 га землі в селі Тарасівка під Києвом. Про це свідчать дані Публічної кадастрової карти.

Йдеться про чотири ділянки по 0,12 га кожна у межах Старобезрадичівської сільради Обухівського р-ну, біля р.Стугна. На цих ділянках розташований житловий будинок з басейном та додатковими будівлями. У майновому реєстрі інформації про власників нерухомості немає.

ТАРАСIВКА КАРТА

СУПРУНОВА МАРIЯ ЗЕМЛЯ 1 СУПРУНОВА МАРIЯ ЗЕМЛЯ 2 СУПРУНОВА МАРIЯ ЗЕМЛЯ 3 СУПРУНОВА МАРIЯ ЗЕМЛЯ 4

У декларації за 2014 рік Олег Сергейчук записав у якості членів родини – дружину та двох синів. Теща Марія Супрунова (70 років) у переліку членів родини не вказана, відтак про її майно в декларації судді також не зазначене.

Згідно з офіційною біографією Олег Сергейчук пропрацював у держструктурах все життя, суддею КСУ був призначений в 2010 р. До того працював суддею Вищого адмінсуду, Головою кваліфкомісії суддів адмінсудів, суддею Київського міжобласного апеляційного госпсуду, суддею і начальником міського управління юстиції в Севастополі.

Щодо родини судді, то заданими ЄДР ні дружина Сергейчука, ні її батьки бізнесу не мали.

Згідно з декларацією Олега Сергейчука за 2014 рік, загальна сума його доходу становила 364 тис грн, членів родини – 71 тис грн. У декларації суддя зазначив оренду квартири на 105 кв м. За даними Реєстру нерухомості, раніше Сергійчуку з родиною належала квартира на 174 кв м в новобудові на вул.Солом’янській. Це була державна квартира, яку приватизували в 2011 р і в 2013 р. продали.

Сергейчук родина + доходи + Сергейчук нерухомість + сергейчук нерухомість родини

Щодо майна членів родини, вони володіють трьома квартирами розміром 60, 69 і 59 кв м., а також іншою нерухомістю на 59 кв м. На суддю також записаний пікап Volkswagen Amarok 2012 року, придбаний в кредит.

АМАРОК СЕРГЕЙЧУК АВТО

Микола Сорока

Микола Сорока

По сусідству із ділянками Супрунової – три земельні наділи загальним розміром 0,36 га записані на матір судді Вищого адмінсуду Миколи Сороки – Єву Сороку.

Цільове призначення усіх ділянок – садівництво, на них також зведено житловий будинок з додатковими будівлями. У майновому реєстрі інформації про власників нерухомості немає, лише дані про підведений газопровід. Декларація про готовність об’єкту була видана ДАБК у червні 2013 року.

СОРОКА ЄВА ЗЕМЛЯ 1 СОРОКА ЄВА ЗЕМЛЯ 2 СОРОКА ЄВА ЗЕМЛЯ 3

Декларація Миколи Сороки за 2014 рік не опублікована. Згідно з декларацією за 2013 рік, дохід судді становив 358 тис грн, членів родини – 13 тис грн. Щодо нерухомості, то Микола Сорока задекларував у користуванні 0,36 га землі (ідентично до землі, що перебуває у власності матері) і садовий будинок розміром 374 кв м.

СОРОКА ДОХОДИ СОРОКА НЕРУХОМIСТЬ РОДИНИ СОРОКА НЕРУХОМIСТЬСОРОКА АВТО

Також суддя задекларував квартиру 51 кв м у власності, а в користуванні – ще одну квартиру на 104 кв м і крім того 1 650 кв м невідомого призначення. Також Сорока задекларував дві автівки – Honda CR-V (2007) і Volkswagen Touareg (2010).

Згідно з біографією, Микола Сорока став суддею ВАСУ у 2003 році. До того Микола Сорока був суддею Житомирського апеляційного облсуду.

За інформацією програми «Схеми», суддя Микола Сорока відомий як один з фігурантів земельного скандалу із приватизацією 14,2 га лісу в цій же Тарасівці. У 2008 р. Обухівська РДА виділила вказану землю 73 маловідомим особам. Тарасівська сільська рада не погодилися і у свою чергу теж виділила землю, уже 160 іншим особам. Суд по цій справі тривав до 2012 року, коли ВАСУ виніс рішення про правомірність дій Обухівської РДА. Утім, у вересні 2015 р. провадження було поновлено через нововиявлені обставини, й поновлював його Микола Сорока, котрий також був одним з 160 осіб, яким виділила паї сільрада.

http://nashigroshi.org/


Теги статьи: ЗемляСудьяСергейчук Олег

Дата и время 16 февраля 2016 г., 12:16     Просмотры Просмотров: 1160
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Олигарх Юрий Косюк: как освоить бюджетные миллиарды в нищей стране
Судья ВАСУ скрыл две квартиры в декларации
Судью из Тернополя уволят за конфликт вокруг «Житомирской кондитерской фабрики»

Сколько будут платить помощникам судей и работникам аппаратов судов
Убийство мужа судьи Ларисы Цокол: до сих пор не раскрытая история
Во Львове обокрали судью Верховного суда Украины

Roshen хочет выкупить в Борисполе землю за 50 млн
Светлана Крюкова: «Для тех, кто расслабился и ликует, напомню, что будет дальше»
По ком звонит Цокол. Что означает решение Печерского суда по Михо для Порошенко и Украины

Теща главы Октябрьского райсуда Полтавы получила квартиру от фигуранта уголовного дела
Киевская судья возмутила соцсеть решением по сыну ученого, захваченного "ДНР"
Продление моратория на продажу земли откладывается. При голосовании был нарушен регламент, - нардеп Мушак

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.059624