АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 5°C
Днепр: 7°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 5°C
Львов: 5°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Порошенко використає війну на Сході, щоб зупинити народне повстання – експерт

Порошенко використає війну на Сході, щоб зупинити народне повстання – експерт
Порошенко використає війну на Сході, щоб зупинити народне повстання – експерт

Україна знову заходить у глибоку політичну кризу з можливим фатальним кінцем для таких понять як територіальна цілісність.

"Будь-яка влада в Україні, котра краде/бреше, - вічні й незмінні клієнти РФ, бо лише з нею (для особистої безпеки і збереження/примноження статків) зможе інтегруватися. Учорашнє єднання Порошенка з Опозиційним блоком (Партія регіонів) є логічним і неминучим явищем. Злодії не можуть інтегруватися в ЄС. Їм там уже незабаром припинять давати гроші. Тепер ітиметься про кредити з РФ? Усе - як і в Януковича. Жодних несподіванок. Порошенко, як це не дивно - поки що - звучить, від самого початку не хотів гнівити Москву: він не повернув у Воєнну доктрину тезу про набуття Україною членства в НАТО (її, на прохання Кремля, видалив Янукович). Адже відомо, що лише членство в Альянсі змусить Росію зупинитися на кордоні й гадити вже без анексії/окупації. Союзник Партії регіонів (і її засновник) не може не бути союзником союзника - російською владою", - пише на своїй сторінці в Фейсбук директор інституту Росії Василь Лаптійчук. 

"Тепер, у разі народного повстання, Порошенко через давно протоптані канали типу Сурков-Ложкін неодмінно попросить РФ розпочати наступ. Бо йому тепер уже треба буде вводити воєнний стан. Для придушення повстання. Рятуюччи власне майбутнє, він "мужньо" виконає вимоги Закону Про оборону. І НГ пожене з Майдану "на фронт" усіх "агентів Кремля". Звичайно ж, наступ ЗС РФ виявиться успішним (хіба, якщо якісь добровольці, всуперч Генштабу, самі танки не зупинять), і Україні "під загрозою втрати суверенітету" й - безперечно - під ще більшим тиском олландів-меркель доведеться сісти з росіянами за стіл переговорів. Ось тоді нарешті в Україні буде реалізовано передумови для наступної реалізації тут російських національних інтересів - якийсь федеративний устрій, що б гарантувало вето РФ на спробу вступити України в НАТО. Далі - те, що було вже впродовж сотень років асиміляції України в Росію.

Електорат півтора роки тому, обравши під час війни гетьманом корчмаря, визначив "вектор розвитку" України - наступну поразку в протистоянні з Росією. Питання лише в деталях: буде Україна залежною вся, чи частина областей плюне на свинопасів і відгородиться від рос. анклаву. І скільком областям це вдасться.

Зупинити асиміляцію з РФ могла б лише поразка агресора у війні з Україною. Але саме такий розвиток подій і було заблоковано нашим президентом. Повторю те, що казав рік тому: Порошенко сьогодні є чи не єдиним, найнадійнішим і найвідданішим союзником РФ. Не виключено, наступні покоління якоїсь Великої Росії поставлять йому пам"ятник "За порятунок російських солдатів і Росії".

Не віриться? А даремно. Колись не вірили, що Порошенка, прийшовши до влади на крові Майдану, крастиме й брехатиме, що укладе союз і ПР і не посадить жодного злочинця з попередньої влади (як і кум Ющенко). Беріть попкорн або зброю - це вже, швидше за все, мало що змінить (хоч і хотілося б...). Я, крім свого вибору, наполягатиму на (тимчасову?) заміну національного символа "Тризуб" на "Граблі", - зазначив Лаптійчук.


Теги статьи: АТОПорошенко

Дата и время 17 февраля 2016 г., 22:18     Просмотры Просмотров: 3435
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Биометрический контроль на границе с Россией не работает, несмотря на распоряжение Порошенко
Станислав Речинский: «Изначально был здесь доходный дом»
Порошенко назначил в Верховный Суд судей, против которых выступил Совет добропорядочности

Как жить правильно мы знаем, да только кто же нас заставит? Украинские хроники в анекдотах
Если Саакашвили скажет ряду людей «дайте под меня деньги, я снесу Порошенко», ему дадут пару млрд. мгновенно, — Гордон
Доступ НАБУ к документам завода Порошенко: СБУ ищет разглашение гостайны

Порошенко на следующей неделе внесет в Раду свой законопроект об Антикоррупционном суде
Просил боевиков только об одном – бывший пленный "ЛНР" из России
Те же, только в профиль. Порошенко с Януковичем объединила общая страсть

Украинские бойцы уложили в морги и больницы Горловки больше взвода путинских наёмников
Скандальные "откровения" генерала о ВСУ: что с ним не так
НАБУ вышло на Кремль?

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.141221