АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 12°C
Днепр: 15°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 7°C
Сумы: 11°C
Львов: 7°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Стало відомо прізвище наступника Шокіна

Стало відомо прізвище наступника Шокіна
Стало відомо прізвище наступника Шокіна

Надійшло повідомлення, що в Адміністрації президента нарешті отримали клопотання про відставку від генерального прокурора Віктора Шокіна. 

Вже й готова кандидатура наступника Шокіна. Спершу Банкова пропонувала цю посаду "Народному фронту" - в пакеті "вкусняшек" в обмін на відставку Арсенія Яценюка з посади прем’єра (мовляв, якщо у вашого лідера манія переслідування, то хай вже краще своїх боїться, ніж чужих).

Саме тому Віктору Шокіну було рекомендовано забратися геть якраз у день звіту уряду, бо його посада знадобилася в ході калібрування міжкоаліційних взаємин.

Та щось "Народний фронт" не дуже повівся, і тепер головним претендентом на цю посаду є Юрій Луценко. Юрій Віталійович нездатний вже приховувати, що "був би хорошим генеральним", а його посаду керівника фракції Петро Порошенко давно хотів би віддати новій політичній зірці Сергію Березенку. Все складається...

Правда, Заходу, який так занепокоєний рівнем корупції в нашій країні, буде важко пояснити,  чому слідом за незалежними і гіперкваліфікованими фахівцями Яремою та Шокіним в ГПУ прийде антикорупціонер ще вищої проби. І чому найближчий соратник президента зупинить тренд перетворення ГПУ в репресивний додаток до БПП.

Елементарне занурення в Інтернет дозволяє дійти висновку, що Юрій Віталійович не відповідає кваліфікаційним вимогам для цієї посади. Він навіть не може бути простим прокурором, бо не має юридичної освіти. А прокурором ГПУ (навіть не генеральним) може стати лише  громадянин України, який має стаж роботи на посаді прокурора не менше 5 років. Свого часу прокурорське лобі записало ці кваліфікаційні вимоги, аби їм не скидали політичних десантників у ГПУ.

Але не та тепер Генеральна прокуратура - значна частина її повноважень буде передана НАБУ та іншим силовим відомствам, тому ВР й інші учасники коаліційного процесу перерозподілу портфелів можуть погодитися на ще одне, дивне, з точки зору суспільства, призначення, навіть задля цього внесуть зміни до закону про прокуратуру. Або заб’ють на нього, що в нашому демократичному суспільстві ще простіше.

Обозреватель


Теги статьи: ШокинШокин Виктор

Дата и время 19 февраля 2016 г., 12:26     Просмотры Просмотров: 1903
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.093182