АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 13°C
Днепр: 15°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 12°C
Львов: 9°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

Семенченко – міф чи жива легенда?


У студії Vse.Media журналіст Володимир Бойко розкрив таємниці бурхливого минулого Семена Семеченка.

Наразі актуальна тема «народного героя» Семена Семенченко, історія якого розкривається і починає грати новими кримінальними барвами.

Семенченко – це в першу чергу, людина. Звати цю людину Костянтин Ігорович Гришин, з бурхливою кримінальною біографією. Він притягувався до кримінальної відповідальності, був засуджений.

Яким чином Семен Семенченко потрапив до Верховної Ради України?

Він був обраний виборцями, потрапив у партійному списку під номером два, в списку партії «Самопоміч», 26 жовтня 2014 року. Інше питання, яким чином він потрапив до списку, це внутрішньопартійна діяльність. Але чому народ його підтримав? Хоча пройшов рік і трошки більше, коли було з’ясовано, що це за людина, і народ продовжує сприймати цю Верховну Раду, цей контингент народних депутатів. Питання, очевидно, не до партій, а до виборців.

«Україна є феодальною державою, де не розподілена влада на гілки, а буття породжує свідомість. Більшість народу має глибоко рабську, кріпацьку психологію, не відчуває власної відповідальності за власне життя. Вони вважають ще, що хтось має робити «світле майбутнє», хтось має годувати, якийсь Уряд, якісь депутати. Тому це є середовищем, де ростуть такі люди, як Гришин, політики, публічні особи. Такий стан речей є нормальним для країн з феодальною свідомістю», — розповів журналіст Володимир Бойко.

Гришин народився в місті Севастополь і в 17 років вступив до Вищого чорноморського військово-морського училища ім. Нахімова. Провчився він там недовго, всього три місяці, згодом був вигнаний з ганьбою, за крадіжку годинника в товариша по казармі. До речі, він ніколи не складав присяги, хоча зараз Гришин зараз заявляє, що він офіцер. В училищі він не встиг скласти присягу, а потім він більше не призивався, не служив в Збройних силах України чи інших військових формуваннях, бо він був засуджений судом, Ленінського району міста Севастополь. Він був арештований в січні 1996 року. Провів 8 місяців в слідчому ізоляторі. В серпні був засуджений до позбавлення волі, але оскільки вийшов указ Президент України про застосування амністії у зв’язку з прийняттям Конституції України, то Гришин вийшов на волю. До речі, цікава паралель, що ще один народний депутат був звільнений цим актом – це Олег Ляшко. Він на той також момент відбував покарання.

До недавнього часу виключалася можливість призивати на службу, також до правоохоронних органів, до Нацгвардії засуджених осіб, які скоювали злочини, хоча не мають судимості. Зараз такого обмеження немає. Відносно Гришина не проводилась спеціальна перевірка.

«У Нацгвардії відповіли, що спеціальна перевірка проводилась стосовно Семена Семенченка. Міфічний персонаж, якому псевдонім придумали на Громадському телебаченні. Семен Семенченко – це продукт Богдана Кутєпова.

Якщо говорити про події 2014 року, яким чином Гришин опинився в лавах Нацгвардії, став офіцером, потім народним депутатом. Він був прийнятий до лав Нацгвардії по фальшивих документах 11 серпня 2014 року. Другий резервний батальйон, військової частини 3027, який Гришин використовує, як антураж для зйомок своїх рекламних фільмів при зборі грошей, був створений 30 травня 2014 року. До нього ніякого відношення Гришин не мав. Він потрапив на службу через кілька місяців, людина, яка ні дня не служила. Як стало зараз відомо, він звернувся, за допомогою Антона Геращенко, до кадрового управління Нацгвардії, подав фальшиві документи, що начебто він є офіцером, капітан-лейтенантом військово-морських сил України у відставці. Хоча на той момент він навіть паспорта на це ім’я не мав. За вказівкою, очевидно, що Міністра внутрішніх справ, був зарахований до лав Нацгвардії без перевірки. Вона була складена суто формально. Направили запит в інформаційний центр, чи є інформація про притягнення до кримінальної відповідальності Семена Семенченка. В той же день до Нацгвардії був переданий наказ зверху про переатестацію офіцера Семена Семенченко, сухопутного капітана. Він був призначений командиром другого резервного батальйону, який насправді в цей момент знаходився в зоні АТО. Наступного дня цей аферист вже з посвідченням Семена Семенченка, звернувся в Вишгородський районний відділ державної міграційної служби, і отримав паспорт на ім’я Семенченко Семен Ігорович. У зв’язку з кримінальними провадженнями, які були відкриті проти цього шахрая в Генеральній прокуратурі. На державному реєстрі з’явилося кілька заяв суддів, які давали дозвіл на проведення слідчих дій.

Коли допитували начальницю Вишгородського державного управління міграційної служби, вона сказала, що так, незаконно видала аферисту паспорт. Вона дала свідчення, що була перелякана, оскільки їй зателефонувала людина, представилась радником Міністра внутрішніх справ Аракова, назвала себе Антоном Геращенко, і зажадала негайної видачі паспорта. Враховуючи, що міграційна служба знаходиться в зоні відповідальності Міністерства внутрішніх справ, то начальниця сприйняла це як наказ. Слідчі встановили через оператора зв’язку, контакти між начальницею та Антоном Геращенко. Це один із фактів, як із судимого шахрая ліпився народний депутат. Окрім того, його розшукували кредитори, там були величезні борги. Коли він вже був на службі в нацгвардії, у нього ще була підприємницька діяльність зареєстрована. І щоб перед виборами 2-3 місяці не могли розібратися, що це за людина він і влаштував цей фарс з носінням балаклави. Він людиною був відомою, навіть у Севастополі балотувався у міську раду, до речі, як проросійський активіст», — розповів Володимир Бойко.

Гришин – це заробітчанин. Йому все одно, під яким гаслом виступати. Коли він працював і жив в Севастополі, і в нього була складна ситуація, він намагався стати депутатом міської ради. Він позиціонував себе як проросійського активіста, а щоб уникнути запитань, що він робив у 1996 році в СІЗО, він розповідав, що воював в Чечні на боці Федеральних сил. Але він не міг вступити до лав російської армії, через те, що мав український паспорт, тому нібито поїхав партизанським добровольцем.

Під час бурхливих подій у Донецьку, в березні 2014 року, Гришин придивлявся, де можна заробити. Він спочатку крутився біля лідерів «Донецької народної республіки». Був помічений на відеозаписах від 5 березня, у захопленій, проросійськими активістами, Донецькій державній адміністрації. Потім зрозумів, що більше можна заробити по інший бік барикад.

Вперше Семенченко виринув на Майдані, його люди підігнали камуфльований автомобіль, і влаштували костюмоване шоу «Збір коштів на прапори для Донецька». Він у Фейсбуці відкрив неіснуючий територіальний батальйон оборони Нацгвардії «Донбас». Оскільки Гришин ніколи не служив і не знає військової структури України, він не знав, що батальйону територіальної оборони в Нацгвардії існувати не може. Вони існують виключно в складі Збройних сил України, підпорядковуються Міністерству оборони. До речі, батальйон тепер такий існує, в якому служать люди, яких ошукав Гришин, і які не знали, що вони служать у фейковому батальйоні.

http://vse.media


Теги статьи: СеменченкоСемен СеменченкоБойко Владимир

Дата и время 19 февраля 2016 г., 13:13     Просмотры Просмотров: 1965
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Геращенко уничтожил результаты полиграфа сотрудников Трубы – блогер
Геращенко причастен к уничтожению результатов полиграфа потенциальных подчиненных Трубы – журналист
Украинские телеканалы меняют владельцев только с разрешения «господина Президента» – журналист

Труба стал в позу: Пашинский запретил главе ГБР назначить на должности 27 кандидатов, избранных конкурсной комиссией
Мародерская власть говорит о ЕС и НАТО, а реально строит Малороссию вместо Украины — нардеп
Главная стратегия власти мародеров в Украине — Семен Семенченко

Владимир Бойко: “Если Кернес договорился с Порошенко, то Луценко не надо смешить людей”
Україну покидає куратор НАБУ
Владимир Бойко: “Суть законопроекта №6688 – это введение нового определения терроризма”

Идем по стопам Путина? Как в Украине пытаются уничтожить свободу слова
Владимир Бойко: “Началось перераспределение денежных потоков”
Володимир Бойко: «Юрій Віталійович не усвідомлює, що саме підписує»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.068615