АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 20°C
Днепр: 22°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 20°C
Львов: 19°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Терористи заявляють, що на Луганщині батальйон “Айдар” організовує знищення окупантів

Терористи заявляють, що на Луганщині батальйон “Айдар” організовує знищення окупантів
Терористи заявляють, що на Луганщині батальйон “Айдар” організовує знищення окупантів

Російські окупанти Донбасу заявили, що запобігли подвійному убивству впливових терористичних функціонерів; на думку окупантів, за цим стоїть батальйон “Айдар”.

Терористична організація “МГБ ЛНР” заявила, що запобігла подвійному убивству на окупованих територіях, які, на їхню думку, інспірував батальйон “Айдар”. Інформацію про це окупанти розмістили у соцмережах.

Як заявляють терористи, до них звернувся житель Станиці-Луганській Володимир Турчяніков, який був завербований бійцем “Айдара” шляхом погроз і шантажу для виконання подвійного вбивства.

За завданням свого замовника – військовослужбовця розвідувального підрозділу “Айдара” Валерія Гаврилова, він повинен був ліквідувати його колишню знайому, яку переховують в ЛНР, а також агента МГБ, раніше запровадженого в каральний батальйон, з метою запобігання серії великих терактів і вбивства на замовлення на території Республіки.

“Нагадаємо, в жовтні 2015 року працівниками МГБ ЛНР була успішно проведена спецоперація щодо запобігання розвідувально-підривної і диверсійно-терористичної діяльності карального батальйону «Айдар». Валерій Гаврилов, виступив організатором запланованих терактів в Будинку уряду і в місцях масового скупчення людей. Він давав агенту МГБ інструктаж на виконання диверсій, не знаючи, про те, що останній є співробітником спецслужб ЛНР. Також міністерством держбезпеки була встановлена потенційна «жертва» замаху – колишня знайома В.Гаврілова і інсценовано її вбивство (посилання)”, – заявляють терористи.

Володимир Турчяніков повідомив, що в разі невиконання ним замовного вбивства, В. Гаврилов розправиться з його сім’єю, яка проживає на підконтрольній Україні території. У зв’язку з небажанням скоювати злочин, 18 лютого 2016 року Володимира Турчяніков передав співробітникам моніторингової місії ОБСЄ в Луганську письмове звернення з проханням забезпечити безпеку і недоторканність його близьким родичам.

Подібні заяви терористів виглядають, м’яко кажучи, незрозумілими, адже боєць “Айдару” Валерій Гаврилов, уродженець Луганщини, як відомо, загинув у лютому минулого року в бою з російською ДРГ. Вочевидь, вони вирішили зафіксувати в ОБСЄ заяву, в яке вписали з архівів прізвище місцевих українських патріотів, не перевіривши чи живі вони досі, чи ні.


Теги статьи: СепаратистыБатальон Айдар

Дата и время 19 февраля 2016 г., 23:10     Просмотры Просмотров: 1931
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.083047