АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 8°C
Днепр: 11°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 6°C
Сумы: 7°C
Львов: 7°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Відома Фейсбук-"бандерівка", яка закликала до Майдану-3, виявилася агентом ФСБ

Відома Фейсбук-"бандерівка", яка закликала до Майдану-3, виявилася агентом ФСБ
Відома Фейсбук-"бандерівка", яка закликала до Майдану-3, виявилася агентом ФСБ

Те, що диригенти «зради» і «Майдану-3» сидять в Кремлі ні для кого вже не секрет.

Проте багато наших читачів поки не до кінця розуміють, що відбувається насправді, пише Трайдент.

Працює потужна пропагандистська машина Кремля і ставка у них тепер на радикалів і націоналістів. Ні, не на справжніх націоналістів, а на псевдонаціоналістів і псевдопатріотів, які експлуатують ідею українського націоналістичного руху та Майдану в своїх меркантильних інтересах. Це зовнішня сторона ФСБшного «айсберга», а внутрішня - роздування протестних настроїв в соціальних мережах і на сумнівних сайтах «анонімусів» з патріотичними та націоналістичними аватарками і вигаданими іменами.

Як правило, такі персонажі сидять в Росії. Відомий подібний персонаж «Степан Мазура», про нього Трайдент писав в матеріалі «ФСБ через своїх агентів знову закликає до провокацій на річницю загибелі героїв Небесної Сотні!» Всі ці анонімні «патріоти» і «націоналісти», а насправді ФСБшні боти і тролі часто виводяться на «чисту воду». Але тим не менш, багато реальних людей простодушно ведуться на провокації, роблять репости, тобто поширюють інформацію явно кремлівського походження і починають говорити фразами своїх кремлівських ляльководів. Ще один подібний персонаж Трайдент викрив в коментарях під статтею «Штучний «третій майдан» розігрує Кремль. Про Коханівського і Ко.» Ось цей коментар:

FireShot Screen Capture #028 - ’Комментарии (23) ‹ #трайдент — WordPress’ - trident-ua_info_wp-admin_edit-comments_php

Ясна річ, коментатор висловлює праведний гнів з приводу викриття Коханівського та компанії і звинувачує у всьому Порошенка. Як ми бачимо e-mail явно не український. Дивимося, що ж нам покаже ІP автора 46.138.124.169

FireShot Screen Capture #026 - ’Информация об IP адресе или домене’ - 2ip_ru_whois

Москва, РФ.  ФСБшних тролів тепер навіть в Ольгіно не "тримають". Уже прямо з Москви мовлять. Власне, як і Мазура. Персонаж реєструвався на сайті через свій аккаунт в Фейсбуку, в адмінці збереглося посилання, за яким ми переходимо. Ось вона Любов Казачкіна з аватаркою з шеврона з емблемою УПА.

FireShot Screen Capture #027 - ’(4) Любовь Казачкина’ - www_facebook_com_profile_php_id=100008100782463

Сторінка забита «закликами» до «Майдану-3», викриттями Вальцмана, Яценюка, Авакова, вихвалянням Сашка Білого і т.д. До речі, те, що обливаються брудом всі: і Порошенко, і Яценюк, і Аваков, і вся решта влади свідчить про те, що продукт явно не внутрішній. Тобто це не наша міжусобиця партій та олігархів. Продукт явно зовнішнього походження. «Мочать» усіх. На сторінці активно закликають до провокацій і насилля. 

FireShot Screen Capture #031 - ’(12) Любовь Казачкина’ - www_facebook_com_profile_php_id=100008100782463

FireShot Screen Capture #030 - ’(11) Любовь Казачкина’ - www_facebook_com_profile_php_id=100008100782463FireShot Screen Capture #032 - ’(13) с Андрій Крижевський, Андрей Балуев, Андрій___ - Любовь Казачкина’ - www_facebook_com_photo_php_fbid=168371974524FireShot Screen Capture #033 - ’(15) Жан Новосельцев_ 4 мин · Зорян Шкиряк, придёте___ - Любовь Казачкина’ - www_facebook_com_permalink_php_story_fbid

У цієї "казачкиної" в друзях дуже багато реальних людей. Багато хто ставить лайки, коментує і робить репости. Радимо всім перевірити, може і у вас вона в друзях. Хоча скільки таких безликих провокаторів, які вводять в оману простодушних українців. Дуже точно сказав Роман Доник: «Будь-який переворот зараз несе в собі загрозу відновлення російського впливу і відкату назад. У нас вперше в історії України, вперше мало не за 500 років з’явилися можливість повністю вийти з орбіти Кремля. І спочатку потрібно завершити розпочате. Те, за що і стояв Майдан. А чи не прикриваючись гаслами Майдану, грати на руку Кремля. Втратимо шанс задавити Мордор, здохнемо всі». Тому, давайте перестанемо підігравати Кремлю. Ставка - перемога чи поразка України. 


expres.ua


Теги статьи: Казачкина ЛюбовьПропагандаТроллингФсбМайдан-3

Дата и время 21 февраля 2016 г., 16:27     Просмотры Просмотров: 7873
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070973